Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Alarm w markecie Tesco

Utworzony przez gustaw, 12 stycznia 2011 r. o 12:32 Powrót do artykułu
do więźnia go!!! Dożywocie w męczarniach!!! Jak tak można było zrobić coś takiego?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie do cholery ma znaczenie że to był Ukrainiec? przecież jakby był Polak to byście tego nie napisali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcisnął przypadkowo obywatel Ukrainy. To nie było przypadkowe.To było świadomie.Chodzilo o wprowadzenie paniki i następnie wyjść z towarem bez zapłacenie. Oj znamy te ukraińskie tricki,znamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślał że przycisk otwiera boczne drzwi/jest obok drzwi/ i można wyjśc z pominieciem kasy a tu klops alarm więć plecie bzdury że wzywa obsługę , bo przecież na ukrainie tak jest , kupujący wzywa obsługe alarmem pytając o cene
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten artukuł powinien trafić na pierwsze strony gazet. Sensacja na skalę świata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież on był opłacony przez lokalnych ,,businesmanóf''-sklepikarzy, którym obroty po otwarciu tesco spadły na łeb, na szyję. Już nie idzie zmienić daty na śmietanie... I tak nie schodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy wiecie o życiu. Ukrainiec był nasłany z Kauflandu, tak samo wcześniej ktoś zadzwonił że w Tesco jest bomba. Tesco takich chwytów nie dozwolonych nie stosuje tylko dziady i oszukańce z innych marketów. Tak robią, TESCO górą, tak jest i tak zostanie.P.S Żeby nie było nie pracuje w Tesco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...