Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Brutalne zabójstwo na cmentarzu, zatrzymano 20-latków

Utworzony przez qwerty, 6 października 2010 r. o 09:21 Powrót do artykułu
szczerze powiedziawszy nie wieże w to że Mariusz n mógłby kogo kolwiek zabić... to jest nieprawdo podobne, znam jego.. Chodziłem z nim do szkoły sześć lat i z jego zachowania nie wynikło żeby mógłby kogoś zabić. Piotr. G. Paweł. P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Mariusza Bo to mój Kochany braciszek Wierze w to ze on do takiej zbrodni by nie dopuścił Widziałam kiedyś sytuacje Jakiś Gościu mojego brata zaczepiał A Mariusz poszedł strzelił mu raz Tylko raz i odwrócił się i poszedł w swoja stronę Gościu wiedział za co!!!Mariusz nigdy nie zaczepiał nikogo nie rozrabiał Był spokojny Aż za bardzo Nikt nie może go osądzać o morderstwo Nikt nie ma do tego prawa A ze go tymczasowo zamknęli Bo kogoś musieli Trzeba czekać co śledztwo pokaże Ale z tego co wiem Bo informuje się z Adwokatem cały czas To Mariusza odcisków na tym nożu nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ftg napisał:
Znam Mariusza Bo to mój Kochany braciszek Wierze w to ze on do takiej zbrodni by nie dopuścił Widziałam kiedyś sytuacje Jakiś Gościu mojego brata zaczepiał A Mariusz poszedł strzelił mu raz Tylko raz i odwrócił się i poszedł w swoja stronę Gościu wiedział za co!!!Mariusz nigdy nie zaczepiał nikogo nie rozrabiał Był spokojny Aż za bardzo Nikt nie może go osądzać o morderstwo Nikt nie ma do tego prawa A ze go tymczasowo zamknęli Bo kogoś musieli Trzeba czekać co śledztwo pokaże Ale z tego co wiem Bo informuje się z Adwokatem cały czas To Mariusza odcisków na tym nożu nie było
Hahaha, był spokojny, jak by taki był to by zignorował zaczepki tego gościa, ale był tak opanowany, że musiał mu strzelić lampe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
rzaden mądry człowiek nie wychodzi z "kosą" na miasto... żal mi takich ludzi...
Ja się nie ruszam z domu bez mojego Victorinox`a, też jestem godny pożałowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ftg napisał:
Znam Mariusza Bo to mój Kochany braciszek Wierze w to ze on do takiej zbrodni by nie dopuścił Widziałam kiedyś sytuacje Jakiś Gościu mojego brata zaczepiał A Mariusz poszedł strzelił mu raz Tylko raz i odwrócił się i poszedł w swoja stronę Gościu wiedział za co!!!Mariusz nigdy nie zaczepiał nikogo nie rozrabiał Był spokojny Aż za bardzo Nikt nie może go osądzać o morderstwo Nikt nie ma do tego prawa A ze go tymczasowo zamknęli Bo kogoś musieli Trzeba czekać co śledztwo pokaże Ale z tego co wiem Bo informuje się z Adwokatem cały czas To Mariusza odcisków na tym nożu nie było
Nie broń mordercy!!! Niech zdechnie w pierdlu. Szkoda tylko że będzie miał ciepłe spanie, telewizor, książki i przywileje. Powinien zostać posadzony na krześle elektrycznym za to, czego się dopuścił wspólnie z kolegą i koleżankami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ftg napisał:
Znam Mariusza Bo to mój Kochany braciszek Wierze w to ze on do takiej zbrodni by nie dopuścił Widziałam kiedyś sytuacje Jakiś Gościu mojego brata zaczepiał A Mariusz poszedł strzelił mu raz Tylko raz i odwrócił się i poszedł w swoja stronę Gościu wiedział za co!!!Mariusz nigdy nie zaczepiał nikogo nie rozrabiał Był spokojny Aż za bardzo Nikt nie może go osądzać o morderstwo Nikt nie ma do tego prawa A ze go tymczasowo zamknęli Bo kogoś musieli Trzeba czekać co śledztwo pokaże Ale z tego co wiem Bo informuje się z Adwokatem cały czas To Mariusza odcisków na tym nożu nie było
A gdyby nawet to nie on wbijał 40 (!!!!!!!!) razy nóż to skoro jest taki uroczy i spokojny, to dlaczego nie zadzwonił po pogotowie, czemu nie zatrzymał kogoś, kto ten nóż 40 (!!!!!!!) razy wbił w ciało człowieka? Czemu dopuścił żeby ktoś ciągnął ciało przez 200 m? A potem rozebrał je z ubrań? Bydło, patologia, totalne zwyrodnienie. Na sznur z takimi! Albo wypuścic na wolność, ludzie sami by się nimi odpowiednio zajęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek brakuje mi Ciebie kolego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie coś to bym ich posadziła do końca życia czwórasów jednych bez jedzenia i picia bo zaco takiego gnojka nakarmić albo napojić!!!!! Piotrek był zajebistym kumplem z klasy nigdy go nie zapomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten twój braciszek Mariuszek to dobre ziółko skoro on nie zabił to kto święty aniołek ? Ciekawe co byś zrobiła jak by Tobie kogoś bliskiego pochlastał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rzeczywiscie niebezpieczne som niektore cmentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...