Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i dla mnie to jawne skur...... sankcjonowane przez prawo. Przeszli na emeryturę i nic im nie zrobią, ot przykład ludzi honoru z policji. Pozabierać im przywileje niech robią jak zwykli ludzie do emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przecież robili do emerytury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze mówi, polać mu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w końcu Magryta zrobi porządek w tym bałaganie!!!! ciekawe czy Luis wyzdrowieje !!! pewniw nie!! Bartek zrób porzadki po zamojsku!!!! Tak jak Piziorski w KMP Zamość! Ile on już tam lat jest 5 czy 6 a tak wszyscy mówili że się nie utrzyma i po roku go spuszcz\ą!!! Bartek trzymamy kciuki !! Hrubieszowiacy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODPOWIEDZIALNOŚĆ POWINNA BYĆ NAWET NA EMERYTURZE !! Wkoncu to oni zawalili a dostali cynia, że śledztwo spieprzyli i poszli na emeryture. No tak, Kur...a Kur..e łba nie urwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2009 r. wygrałem proces z policjantem o zaniedbanie obowiązków słubowych. Dostał 6 mies. w zawieszeniu na 4 lata i nawiązkę 5000 zł. Ale pod koniec półrocznego śledztwa prokuratorskiego już wiedział co go czeka (wyrok skazujący i w efekcie pozbawienie emerytury) i czmychnął na emeryturę. TO SĄ NORMALNE JAJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że ponownie zobacze policję na ulkicach miasta , bo od jakiegoś czasu był z tym problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kl napisał:
i dla mnie to jawne skur...... sankcjonowane przez prawo. Przeszli na emeryturę i nic im nie zrobią, ot przykład ludzi honoru z policji. Pozabierać im przywileje niech robią jak zwykli ludzie do emerytury.
honor, o czym ty mówisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...