Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Ratownicy wyłowili ciało 16-latka z Huczwy

Utworzony przez Bodek, 19 czerwca 2011 r. o 21:02 Powrót do artykułu
gówniarze myślą że mają po naście lat to już mogą pić alkohol a potem pokazują swoją głupotę wskakując do wody. Jeszcze nikt nie wygrał z wodą pod wpływem alkoholu. Może to będzie jakaś nauczka dla tego drugiego chłopaka i dla tych dziewczyn że po alkoholu NIE WOLNO wchodzić do wody. A teraz zaczynają się wakacje i takich młodzieńczych wybryków będzie pewnie sporo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozesz sie tego spodziewac i to nie raz bo dopiero sie zacznie sezon letni. dorosli tez pija alkohol i sie kapia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdanie strażak po prostu super ale też nie był odpowiedni wyszkolony bo z tego co czytam to "drugiego nie zdołał wyciągnąć bo chłopak wciągał go na dno " w takich sytuacjach ratownik jest zobowiązany uderzyć takiego człowieka w twarz żeby stracił przytomność w tedy go wyholować na brzeg przynajmniej słyszałem takie coś od doświadczonych ratowników .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze i tak powinien zrobic, ale to byla chwila. Kazdy byl pod wplywem emocji, przestraszenia i dopiero teraz mozna sobie mowic co mogl wtedy zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi gościu, nie masz pojęcia o ratowaniu. Ciekawe jakbyś wskoczył bez przygotowania do wody o zerowej widoczności. To nie basen, czy też rzeka o źródlanej czystości. Tu jest walka o życie. Przyjdź i zobacz a później gadaj. Dla mnie Marcin to bohater. Narażał życie dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam tego chłopca co się utopił mieszkaliśmy na jednym osiedlu jest mi smutno iż bardzo lubiłam tego chłopca jego matka brdzo przerzywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno do tego ma alkohol. Przyczynił się co prawda do głupoty, ale człowiek całkowicie trzeźwy nie wygra z prądem w wodzie. I to człowiek dorosły. Złapie skurcz i jest po Tobie, nawet na płyciaku. I pieprzycie za przeproszeniem durnoty, że gówniarze się ponapijali i dlatego jeden się utopił a drugi omal też. To jest tragedia. Nie należy roztrząsać sprawy alkoholu, bo on nie ma nic do utopienia się. Po prostu chłopak przegrał walkę o życie. Jest mi szkoda chłopaka i jego całej rodziny. Płakać mi się chce w ogóle na myśl, co musi przeżywać jego matka i ojciec, rodzina czy też rodzeństwo. Wyrazy współczucia dla nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek całkowicie trzeźwy nie skacze do nieznanej wody i nie musi wygrywać z prądem w wodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym artykułem kłamcy psują ci nastrój zero w nich lekturach prawdy jebać błaznów szyją grubą nicią skazani na porażkę bo jeśli znacie prawdę to wyjdą na tym strasznie bajkopisarze znów coś wyssali z palca ściągnęli za to kesz i co za przeje***a akcja mój ziomek czytał prasę dla rozrywki 90% bzdur nie potrzeba tu rozkminki zakłamane dziwki tylko puszczają w maliny jebać te gazety te gazety to są kpiny i nikogo to nie dziwi że ostra jest riposta na te zakłamane ździry,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...