Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestycja budzi sprzeciw mieszkańców. Prezydent Zamościa musi wydać decyzję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 kwietnia 2019 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Prymitywne, trujące spalarnie śmieci ma każdy domek jednorodzinny i nikomu to nie przeszkadza. Kiedy chcą zbudować nowoczesną, to są protesty. Polska w pigułce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie taka spalarnia powinna powstać. Lepiej spalić śmieci w spalarni gdzie będą zamontowane filtry niż wywozić do lasu lub powiększać wysypiska i tworzyć nowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalarnia ? jestem na TAK Tu na wschodzie to ludziska wszystkiego się boją, wiatraki źle, wieże telefonii komórkowej strach, spalarnia też nie pasuje. Kompletny ciemnogród i jak ten region ma się rozwijać ? tylko przez budowę kolejnych kościołów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej spalarni boją się mieszkańcy domków jednorodzinnych, którzy sami palą śmieciami. Cóż za hipokryzja xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam nie przeszkadza taka spalarnia to sobie postawcie ją w parku miejskim a nie mnie pod oknem. Mnie ta ciepłownia nie ogrzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 8 miastach w Polsce są spalarnie. Nie słyszałem żeby okoliczni mieszkańcy tych miastach protestowali. Widocznie nie przeszkadza im to. Veolia chce zainwestować pieniądze w naszym mieście. To chyba dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roztocze - świeże powietrze i spalarnia śmieci. Super reklama dla roztocza. Ciekawe ilu turystów stracimy przez to. Co takiego roztocze ma że musi tu być spalarnia śmieci??????? Polecam poczytać o wadach spalarni o powstawaniu diotoksyn. Polecam też postawić się na miejscu mieszkańców którzy mają domy w pobliżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Roztocze, a gdzie spalarnia? Polecam popatrzeć na mapę. Polecam też postawić się na miejscu mieszkańców innych miast, którzy mają domy w pobliżu spalarni, a którym jakoś to nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalarnia powinna powstać na terenie niezaludnionym!!! Nie zgadzamy się na spalarnie tak blisko naszych mieszkań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalarnia powinna powstać . Najbardziej protestują Ci co sami palą miałem i zadymiają pół osiedla. Zamościowi i jej mieszkańcom taka profesjonalna spalarnia przyniesie tylko korzyści - tańsze opłaty za śmieci i ciepło. Powietrze też czyściejsze Szopinek jest na wschodnich rubieżach miasta (róża wiatrów). Może trochę ucierpią mieszkańci Jarosławca - ale ... kto im broni mieszkać w mieście. Chcieli tańszych działek i niższych podatków to ich wybór. Jak zrobią S17 to jeszcze im hałasu i pyłów przyędzie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem raport  RAPORT O ODDZIAŁYWANIU PRZEDSIĘWZIĘCIA NA ŚRODOWISKO Strona 30 raportu /cytat/ Instalacja zrealizowana zostanie  z uwzględnieniem wytycznych  i  zaleceń BAT w odniesieniu do spalarni  odpadów komunalnych. Zawarte one zostały w  dokumencie opracowanym przez Europejskie Biuro  IPPC w Sewilli, zatytułowanym „Zintegrowane Zapobieganie  i Ograniczanie Zanieczyszczeń”, Dokument  Referencyjny dla Najlepszych Dostępnych Technik (BAT) dla spalania odpadów Sierpień 2006” (BREF). Koniec cytatu. Co to oznacza? Żechcą nam wcisność przestarzałą technologię z przed 13 lat!!!!!!! W zakresie techniki spalania i oczyszczania powietrza to całe wieki! NIE DLA SPALARNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...