Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przez takie poszukiwania następna Matka którą nie będzie stać na utrzymanie dziecka będzie się bała oddać je do szpitala. Puknijcie się w głowę przecież zrobiła dobrze a wy ją ścigacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dziennikarze! Jak pan mecenas po kielichu wjedzie furą do teatru to nazwiska nie podacie.... Tą publikacją załatwiliście dziewczynę, mam nadzieję, że Was pozwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie komentarze na jedno kopyto. Kto wie, może pisze je jedna i ta sama osoba, może ma w tym jakiś interes, kto wie może to jest klucz do odnalezienia matki dziecka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patafianym małpy jestescie. Jej sprawa. Średniowieczne prawo aborcyjne mamy, więc co szumicie bałwany. W łeb się pukajcie FAKTOIDY padlonożercze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padlinożercy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie, po co te cudowne okna ?skoro jest nagonka na dziewczyne.teraz noworotki beda sie walac po kontenerch na smieci.brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Grzegorza - może po prostu ludzie myślą podobnie. Nie zabiła, nie wyrzuciła, a zaniosła do szpitala, który powinien być miejscem ratowania życia. Jestem pewna, że właśnie taki miała cel - dać dziecku szansę na dom. Dzisiaj robi się z takiej sytuacji sensację, a jutro będzie wielkie zdumienie, bo dziecko będzie w reklamówce na śmietniku. Gdzie w tym logika????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może do beczki powinna wsadzić ,nie wiadomo co tą kobietą kierowało jaki był powód ale chyba dobrze że oddała do szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najobrzydliwsze hieny! Oddała w dobre ręce, do szpitala! Jesteście bezczelni nagłaśniając sprawę i napuszczając media i ludzi na kobietę! To doskonała wskazówka jak nie należy postępować: czyli do beczki, do rzeki, w krzaki byle nie w ludzkie ręce?! Zamknąć "okienka życia" bo to są zwyczajne pułapki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój tej dziewczynie ! Chyba lepiej że oddała a nie zabiła ?.... Co za pojebany kraj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się ! Kobieta postąpiła bardzo dobrze zostawiając dziecko w bezpiecznym miejscu. Na pewno zrobiła tak bo ją do tego życie zmusiło . Współczuje jej bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest mój komentarz -"To nie jest publikacja nagrania , to jest polowanie !!!."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie tę dziewczyne w spokoju !!! A Wy media - dajcie sobie na wstrzymanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna...Dokonala dobrego wyboru,w przeciwnym razie albo dziecko by umarlo albo by je zabila a wy pokazujecie nagranie z monitoringu.Proponuje nagrania z okien zycia upubliczniac.Co wy jej robicie?Przynajmniej dziecko ma szanse na normalne zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna...Dokonala dobrego wyboru,w przeciwnym razie albo dziecko by umarlo albo by je zabila a wy pokazujecie nagranie z monitoringu.Proponuje nagrania z okien zycia upubliczniac.Co wy jej robicie?Przynajmniej dziecko ma szanse na normalne zycie.
Zgadzam się z komentarzem. Sama byłam świadkiem jak kobieta zostawiła dziecko w szpitalu. Przyszła się z nim pożegnać i w cale jej lekko nie było. Ta właśnie przyniosła je do szpitala tym samym dała szanse na lepsze życie. Robienie z tego halo nikomu nie służy a jutro będzie zdziwienie jak znajdą reklamówkę z noworodkiem na śmietniku. Sensu brak :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście popieram moich przedmówców, dobrze, że pozostawiła w szpitalu a nie na ulicy czy co gorsze w śmietniku, ale z tym lepszym życiem to nie do końca ... nie wiem jakie są procedury, ale z tego co się orientuję, jeśli nie pozostawiła pisemnego zrzeczenia się praw do dziecka, to maluch ląduje w domu małego dziecka, może w rodzinie zastępczej, więc odnalezienie matki jest ważne, żeby dziecko można było oddać do adopcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie są okna życia, nie każdy wie i chyba nie w każdym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna kobieta już tak się nie narazi. Zostawi dziecko tam gdzie nie ma kamer, zgaduj zgadula gdzie i czy zdąży je ktoś znaleźć? Super. Wydawało mi się, że matka ma czas do 2 tygodni na zgłoszenie się po dziecko do szpitala, a później to już odbierają prawa rodzicielskie - tylko fakt, trzeba znać jej tożsamość. Co lepsze: dziecko żyjące dziecko bez szansy na adopcję czy martwe nie podrzucone do szpitala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matką i nigdy nie zrozumiem tego co tu widzę! Wyrzucila dziecko i jak mozna mowic ze to madra decyzja! Ludzie, to nie jakas rzecz ktora mozna wyrzucic! I nie debatujcie tu zedobre miejsce wybrala, to nie byl dobry wybor, trzeba bylo dac sobie i dziecku szanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie po co? Skoro chciała porzucić to dobrze że to zrobiła w cywilizowany sposób, a nie na śmietniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...