Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"– To trudny zawód – tłumaczył kilka tygodni temu." koniec cytatu. No pęknę ze śmiechu :-))))))))))) Obśmiałem się jak norka! "TRUDNY ZAWÓD" hehehehehehe, dawno czegoś tak kretyńskiego nie czytałem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hamy i tylo i złodzieje te kanary tempic ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to zwykłe wyłudzenie i interweniowac się powinno w prokuraturze. Kanar dostał zapewne premie za wykonanie planu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy biedni podróżni . Bez biletu a ktoś smie ich zaczepiać . Który kontroler dogodził obywatelom zawsze się znajdzie pierdoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudny zawód? Patrząc stereotypowo i na podstawie obserwacji spotkanych kontrolerów, to w większości wypadków są to ludzie o niskich kwalifikacjach, niskiej kulturze osobistej, niskim poczuciu wartości, nie potrafiący wytworzyć odpowiedniej atmosfery w kontaktach z drugą osobą oraz mający problemy z bezkonfliktowym wywieraniem presji na kontrolowanych osobach. W takim rozumieniu to te osoby będą miały problem z każdą pracą polegającą na bezpośrednim kontakcie z klientem. Będą starały się wywrzeć presje w sposób, który zrodzi konflikt i nie pozwoli rozwiązać problemu lub wywołać w kontrolowanym poczucia winy z powodu nie posiadania biletu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudny zawód, studia, kursy... Bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fwef napisał:
OLEK 1. Czemu tak głęboko nienawidzisz komuny? 2. Dlaczego rezerwujesz bilet koleżance i co na to żona? 3. Czy uważasz, że młodzi pracownicy w kapitalistycznych firmach w Polsce są super uprzejmi dla klientów? 4. Czemu gardzisz ludźmi? "jakaś stara prukwa" to wg Ciebie podczłowiek? 5. Jakbyś się czuł gdyby ktoś powiedział o Twojej mamie "jakaś stara prukwa"?
ad 1. Nie napisałem, że nienawidzę, ale ma ona dziwne zwyczaje, panujace chociażby w takich firmach jak lubelski PKS ad2. bilet mozna zarezerować kolezance z pracy gdy odjeżdża z delegacji - nic w tym dwuznacznego ad3. owszem, kultura osobista jest wyzsza niz za czasów komunistycznych, tam buszowalo chamstwo ad4. "stara prukwa" to pracownica lubelskiego PKSu (ale nie tylko) majaca okolo 60 lat i strasznie nie lubiąca interesantów, zbywająca ich i zachowująca się wobec nich arogancko ad5. moja mama na szczescie poszla juz na emeryture i nie jest upierdliwa stara prukwa za okienkiem kasowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te kanary to gady z Radomia warchoły je..ne w Puławach też śa ale już kwestia czasu jak was nie będzie społęczniaki jedne z policja trzymacie dywoty cw.le i nie tylko jak jezdzili ludzie z Puław to było ok i jak dostniecie co ulice bedziecie mieli jednego zęba mniej wa.ić frajeró z radomia ch.j w d.pe jeb.nym dziadom !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosto z mostu, ten kanar zachował się jak kawał je***e.go skur.wysyna!!!, niech laska walczy dodatkowo o odszkodowanie !!! uraz psychiczny itd. może coś go to nauczy jak bedzie musiał zapłacić jej jakąś ładną sumkę! idiota zajeb.any!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanary to pier***one sku***syny!!B) B) tylko by kasy chcieli... a jeszcze jak dokumentu nie masz to ku*** dodatkowo 300zl a za to ze sie biletu nie ma 100zl;/ pojebalo ich..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norma. Możan się czesto spotakc z chamstwem u kontrolerów,niezależnie od tego czy ma si.e bilet czy nie. Czują się panami autobusu? A kim rzeczywiście są? NIKIM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WZIĄĆ ICH WKOŃCU POD LUPĘ I SPARWDZIC AJK SIE ZACHOWUJĄ!PRZYDA SIĘ,bo sa chamscy i niegrzeczni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina. w ferie będąc w zamosciu wsiadłam do autobusu (chyba nr 3) zeby dostac sie na pks. Bylam z kolezanką. kolo nas stal jakis chlopak i poprosilam go zeby pokierowal nas na pks. w czasie gdy liczyłam pieniadze na bilet autobus ruszył i z kabiny kierowcy wyszedl sredniego wzrostu ok 45-50 lat facet podsiwialy ktory zarzadal biletu do kontroli nie sluchajac ze wlasnie liczylam pieniadze aby go zakupic. zrobil chaos w autobusie i nam wstyd. kiedy otworzylys sie dzwi na kolejnym przystanku uciekl ten chlopak wypychajac go z autobusu, a ten wpadł w furie i powiedzial ze my za niego zaplacimy i ze mamy podac jego dane( my go nie znalysmy! nawet razem nie wsiedlismy!) i zabral nasze legitymacje , wywiozł nas gdzies na koncowy i wezwal policje! grozil ze policja nas wezmie na 48h na dolek! i juz chcial wypisywac nam mandat za tego chlopaka! naszczescie policja go ostudzila ale i tak mandat za siebie musialysmy zapłacic... jednym słowem kanary( naweet pamietam nr tego kontrolera!) w zamosciu za wszelka cene chca wlepic mandat zeby miec jak najwiecej kasy łamiac tym samym prawa( bo przeciez biletu nie mozna kupowac w czasie jazdy! tylko na postoju!) esh... mam nadzieje ze on kiedys sie dorobi majątku w drugą strone...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do deccusa------piekne znasz słówka,pewnie mamusia kanarzyca nauczyła co? Kanary co jezdziły w Puławach te stare baby to dopiero frajda bo 3/4 ich rodzin jeżdziło za darmo.Synalki,córki,zieciowe do dziś chcą jezdzić na gapę a jak dostaną mandat to olaboga jaki kanar zły.Skończyły się darmowe kursy,skończyły się kombinacje i teraz lament. Za przednią szybą widać jak jeżdziły rodzinki no i panie kontrolerki miały raj bo SAME !!! kontrolowały a teraz musi być co najmniej 2-3 kontrolerów. Obca firma,zero łapówek,zero darmochy i już żal. Słownictwo kanarów ,że prości,ze nie wychowani a te 3 ostatnie posty kto napisał? No a kanarem kto ma być -profesor,mgr czy docent.Ci ludzie mają nawet matury bo taki jest przykaz plus świadectwo niekaralności więc coś tu nie gra? Te wpisy to chyba od gapowiczów co dostali mandat i NIC sie nie da załatwić. Nikim to są ci co wypisują bzdury.Ukróciło się jazdę po znajomości i teraz trzeba sie anonimowo wyrzyć na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYŻYĆ* ortografia zawiodła:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzić dane osobowe podać mi i wjade frajerowi na chate tak skutecznie że już nigdy nie wlepi manadatu bo kto go przyjmie od inwalidu na wózku... Osobiście miałem 3 bójki z kanarami z czego 2 wygrałem a śmieci nie były wysiasc z autobusu. Ku mojemu zaskoczeniu ludzie w autobusie chętnie skopali kanarów (było 2). Nawet starsze panie deptały gnoi po twarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm... a czy to nie jest próba wyłudzenia pieniędzy o dziewczyny przez kanara? w takich systuacjach od razu się dzwoni na Policje! Wydaje mi sie, że kanar wyłudził pieniądze! chyba są na to jakieś paragrafy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany,ciekawe czy policjantowi,ochroniarzowi,żonie,dziecku,strażnikowi też byś nakopał? Nie dziwię się ,że w Polsce jest taka zniczulica jak gnój ma radośc z pobicia człowieka. Pewnie pies,kot dla ciebie to też "bydło" i można bezkarnie zatłuc.Szkoda,że w realu pojedyńczo jestes zerem.W pięciu po 3 piwach jestście mocni ale przy silniejszych wymiękacie.Pokazać faka i napisać hwdp to i małpa potrafi. Dno i metr mułu.Zawodówa,zimny łokieć i panna solar-to twe ideały heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art 286 &1 kk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i czytam i nie mogę się nadziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...