Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kasjerki z Carrefoura dostały wysypki

Utworzony przez zarys, 15 lutego 2009 r. o 20:25 Powrót do artykułu
No to raczej poważna sprawa, pal licho wysypki ale jeśli to świństwo dostało się na żywność (warzywa lub pieczywo) to może być nie przyjemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pracownicy kupili w Fcrenchfurze mydełka, bo były w promocji. W marketach zdarza mi się kupić płytki cd, baterie, żarówkę sznurówki. Ale nigdy nie kupuję tam żywności. SZkoda zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CB napisał:
Pewnie pracownicy kupili w Fcrenchfurze mydełka, bo były w promocji. W marketach zdarza mi się kupić płytki cd, baterie, żarówkę sznurówki. Ale nigdy nie kupuję tam żywności. SZkoda zdrowia.
To prawda-najgorsze są stoiska z mięsem. Pewno tę chabaninę sprowadzają z najtańszych źródełek lub z chłodni po terminach przydatności. Kiedyś kupiłem białą kiełbaskę. No takich smród był w czasie jej gotowania, że z garnkiem wyleciało to coś przez okno. Garnek cuchnął?! Prawda jest taka, że tego mięsa z hipermarketów nie czepia się nawet mój kot. Łot i wsio w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...