Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
było to popularne miejsce spotkań ale dla pederastów - tego szanowny pan redaktor nie dopisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogięta blacha nad głównym wejściem do lokalu mówi wiele o koncepcji, wystroju, realizacji i pomyśle. Mimo wszystko - powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam niedzielne wyprawy z rodzicami, dzisiaj chętnie zabiorę tam mojego syna przy najbliżej okazji gdy będę w Zamościu. BTW, pederastów nie pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam jako mala dziewczynka chodzilismy na lody ,pozniej jako panienka i juz dorosla osoba wraz ze swoimi dziecmi .super ze bedzie mozna usiasc teraz juz z wnukami zjesc i wypic napoj.brakowalo tam kawiarenki ,a propo pederastow nie pamietam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie to cieszy. Na pewno pójdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 90tychmożna tam było przy stoliku tanie winko pić. A głównymi klyentami były lokalne panki i metale hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez ten budynek wyglada jak szalet. Kto sie w ogole zgodzil, zeby wybudowac takie szkaradztwo w takim miejscu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było fakt przed upadkiem kawiarni nieciekawie ale nigdy jakiś pederastów czy też innego podobnego ścierwa,natomiast klimat Pepsi coli i kremu sułtańskiego do dziś tkwi mi w pamięci,a obecnie nie podoba mi się że wjeżdżają tam samochody..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibla nie ma .bo po co ale biznes z piwem nawet w ciche miejsce musi zaistnieć po co w parku knajpa . dajcie juz ludziom odpoczac w ciszy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...