Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca wyrzucił szczeniaki z samochodu i odjechał

Utworzony przez poncki, 6 czerwca 2014 r. o 10:37 Powrót do artykułu
Dla przykladu dac sk..... 2 lata bez zawiasow !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są słodkie :) gdybym miała dom byłyby moje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że im krzywdy nie zrobił. jak dostanie wyrok to następnym razem pewnie je utopi. taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy...wielcy "Europejczycy". Dla siebie żądają wszelkich praw, a mentalność bezmózgich tępych łbów chyba na zawsze pozostanie dziko-wschodnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to potwory.... ten wyrzucił obok domów, a ilu jest takich co wywiozą do lasu.. przywiążą do drzewa aby skonał w męczarniach. Facet źle zrobił, to nie podlega dyskusji. Posiadacze zwierząt powinni je sterylizować. Nie dobrze mi się robi jak słucham tłumaczenia buraków, że sterylizacja to krzywdzenie, że jak to tak robić cioty ze zwierząt... No nie... lepiej rozmnażać bezdomność, skazywać na cierpienie. Tylko sterylizacja może ograniczyć cierpienie. Nasz kraj jest pełen świrów i zwyrodnialców. Nigdy nie zrozumiem jak można świadomie skrzywdzić... Jakim trzeba być potworem żeby np porzucić zwierze, skazać na bezdomność... jakim trzeba być śmie.ciem żeby zabić stworzenie dla ''zabawy''... ludzie to najgorsze istoty na tej planecie. .....Na szczęście wielu ludzi ma dobre serce i robią wszystko co mogą, aby ten ''świat'' choć troszkę naprawić.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli: dajecie temu gościowi (i wielu innym) do zrozumienia, aby zrobili "coś" z takimi szczeniakami, aby nikt nie widział i śladu nie było... Ludzie! -nie popadajcie w paranoję! Facet może i zrobił nienajlepiej -ale przynajmniej szczeniaków wprost nie zabił !!! Facet "wybrał" mniejsze zło -dał im ogromną szansę przeżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumię doskonale oburzenie na takie postępowanie.Tak nie należy postępować.Zwróćcie teraz uwagę na sprawę aborcji.Jak człowiek potrafi być nielitościwy w stosunku do zwierząt i okrutny wobec swojego potomstwa.Jak cyniczni są ci którzy walczą o prawo do aborcji.Czyż nie są bardziej podli od tych którzy nieludzko obchodzą się ze zwierzętami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarzyno! Jest zasadnicza różnica pomiędzy wyrzuceniem szczeniaków a ich wyniesieniem w pudełku i zostawieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ROZUMIEM, ty ROZUMIESZ, on ROZUMIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję osobie, która zapisała numery rejestracyjne! Trzeba uczyć ludzi odpowiedzialności. Jeśli nie chcesz mieć szczeniakow to zadbaj o sterylizację swojego psa! Jeśli już są to można je oddać a nie wyrzucać! Przecież to żywe istoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przykladu dac sk..... 2 lata bez zawiasow !!!!!!
 
Dla przykladu dac sk..... 2 lata bez zawiasow !!!!!!
  Coś taki pobłażliwy? Od razu gościa rozstrzelać! Tylko ciekawe, ile w tym czasie wyskrobano nienarodzonych dzieci. Ale co tam, kundle ważniejsze. To wspaniałe zdobycze cywilizacji, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarzyno! Jest zasadnicza różnica pomiędzy wyrzuceniem szczeniaków a ich wyniesieniem w pudełku i zostawieniem.
Też zwróciłam na to uwagę. Tak prędzej ktoś się dla nich znajdzie. Jakby zawiózł do schroniska, to i tak zostałyby uśpione. Ogłoszenia nie dają rezultatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję osobie, która zapisała numery rejestracyjne! Trzeba uczyć ludzi odpowiedzialności. Jeśli nie chcesz mieć szczeniakow to zadbaj o sterylizację swojego psa! Jeśli już są to można je oddać a nie wyrzucać! Przecież to żywe istoty!
Oddać komu? czy ty myślisz, ze kolejki ustawiają sie po szczeniaki? Skąd wiesz, ze nie próbował szukać dla nich nowego domu, tylko sie nie udało? Większość takich szczeniaków jest usypiana (zapytaj pierwszego lepszego weterynarza) i za to nie grozi żadna kara, bo jest to całkowicie legalne i kosztuje parę złotych. a wiesz, co się dzieje z większością zwierząt ze schroniska? Właśnie poprzez usypianie reguluje sie liczebność zwierząt w schronisku. Facet wyniósł szczeniaki w pudełku, postawił przed czyimś domem na wsi (gdzie prędzej znajdzie sie ktoś, kto je przygarnie) a nie w jakimś lesie, nie wyrzucił z samochodu jak to tutaj napisano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Niedrzwicy Dużej też mi dziś pod dom ktos przywiózł młodziutką suczke . Kolejna w tym roku. Widać że wakacje blisko  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być beszczelnym bydlakiem aby tak porzucać zwierzęta. Nie lepiej wysterylizować psa, aby nie było "problemu"?? Ludzie to tępe dzidy. Mam nadzieje ze życie mu "wynagrodzi"   Chyle czoła dla osoby, która zgłosiła fakt!! Dla mnie jest bohaterem. Dziękuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dwa psy , wiem co to jest miłość psa do właściciela. Dla mnie to co zrobił ten człowiek nie jest do końca w porządku ale przy dziadku z Milejowa to betka.Organy ścigania powinny dać sobie spokój ,ten człowiek chyba ma dosyć i tak tego dymu !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widac w katolickim Konstytucyjnie , panstwie, państwie świętych, bestialskie obchodzenie  się ze zwierzętami jest no9rmą. Ciekawe co robi kler na lekcjach religii, czego uczy dzieci?? No a pod rządami kaczo-tuskowym ilość skazanych na więzienie za psa przekropczy niedługo inne cięższe morderstwa. Wypuszcza się bydlaka, ktory zamordował czterech chłopców a wsadza za psa lub obraze uczuć religijnych.... Przeklęte panstwo w środku europy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widac w katolickim Konstytucyjnie , panstwie, państwie świętych, bestialskie obchodzenie  się ze zwierzętami jest no9rmą. Ciekawe co robi kler na lekcjach religii, czego uczy dzieci?? No a pod rządami kaczo-tuskowym ilość skazanych na więzienie za psa przekropczy niedługo inne cięższe morderstwa. Wypuszcza się bydlaka, ktory zamordował czterech chłopców a wsadza za psa lub obraze uczuć religijnych.... Przeklęte panstwo w środku europy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szkolenie SS-manów w Hitlerjugend też polegało na zadawanie bólu i śmierci zwierzętom a zwłaszcza wychowywanym przez nich psom. Potem już nie mieli litości nawet dla dzieci, A niemowlęta bez wahania rozbijali o ścianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...