Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kogo polecacie - pranie dywanów?

Utworzony przez Macio690, 16 listopada 2014 r. o 22:45
Witajcie,    Zona mnie meczy aby przed Świetami wyprac dywany. Macie jakas firme z Zamoscia godna polecenia?      Pozdr Maciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Ja wypozyczylem odkurzacz do prania dywanow. Taki sam jak mial gosc ktory w zeszlym roku pral u mnie. Tylko ze za pranie w zeszlym roku dalem prawie 200 pln a teraz calosc mnie wyszla ok 60 pln a w dywany wygladaja jak nowe.   Namiarow na goscia nie mam ale poszukaj w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie,    Zona mnie meczy aby przed Świetami wyprac dywany. Macie jakas firme z Zamoscia godna polecenia?      Pozdr Maciej
Polecam gościa który prał u mnie dywan i kanapę, tel: 601-443-432, wyszło rewelacyjnie, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biuro TOTAL, tel. 884 855 808, 606 650 200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biuro TOTAL, tel. 884 855 808, 606 650 200
bardzo polecam. naprawdę fachowa firma. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostalem polecenie na gosci z tanie-sprzatanie.com (sprzataja u nas w urzedzie). Jestem bardzo zadowolony. Dywany i kanapa nigdy nie byly tak czyste. Jedyny minus ze maja dostepne odlegle terminy. Moze dlatego ze zadzwonilem na dwa tyg przed swietami. Na wiosne zadzwonie wczesniej zwlaszcza ze tez zamowie pranie tapicerki w samochodzie po zimie.  Namiary na gosci to: 502443522
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka jedna fajna firma http://www.mado-tarnow.com/dreumex-tork.html gdzie możesz kupić różne zaawansowane środki czystości do dywanów i nie tylko, może warto tam zajrzeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze inny kontakt - http://www.dywanszop.pl/ A czy da się samemu? Nie bardzo, środki się kupi, ale przecież zwyczajną szczotką takiego efektu w żaden sposób nie uzyskacie, bo niby w jaki sposób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście polecam wam tą firmę.http://zolanuslugi.pl/  . Mam 5 -ro małych dzieci, psa i 2 koty i niemozliwe wydawało mi się doprowadzenie dywanów i tapicerki do jakiejkolwiek używalności. Przyjechał facet z takim sprzętem, że tylko pozazdrościć i po 5 godzinach nie wierzyłam, że może być taki efekt. Dywany jak nówka, 0 po plamach i syfie. 0 sierści - no po prostu nic. I jest nie drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyscilem ostatnio tapicerke w samochodzie odkurzaczem karchera wypozyczonym z www.tanie-sprzatanie.com i wyszlo idealnie! Przy okazji matce dywany upralem. Kosztowalo mnie to 50 zlotych! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
udane zakupy jeśli chodzi o dywan zrobiłam na stronie  ***sklep.dywanopol.pl wysyłka ekspresem, dywan wygląda ekstra, jest gruby, dokładnie czegoś takiego potrzebowałam do sypialni. co do obsługi w sklepie to pozytywne za***enie – mili, sympatyczni, szybka odp na maile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam firme ***zglospranie.pl działa na terenie wawy. miła obsługa i przedewszystkim rewelacyjne efekty prania dywanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pranie dywanów, tapicerki Radom najlepiej korzystać z firmy która długo utrzymuje się na rynku posiada profesjonalną chemię i sprzęt. Po takiej usłudze macie Państwo gwarancje że wyprana powierzchnia będzie długo czysta a domownicy nie wdychają szkodliwych związków, jak ma to miejsce po wypraniu płynem do mycia silnika albo innym świnstwem. Szukajcie profesjonalnych firm a nie dorabiaczy po godzinach, czy tych co dopiero zaczęli. Brak fachowej wiedzy może się skonczyć dużymi szkodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Usługi Clean Space
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbuj uderzyć do tej firmy ***warszawapraniewykladzin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie z nieco innej beczki. czy tego typu dywany, tzw. włochacz - ***s://dywanwdomu.pl/kategoria/shaggy-i-kudlacze nadają się do samodzielnego prania/czyszczenia w domu? mam na myśli to, czy mając taki dywan, będziemy musieli wzywać firmę, która je doprowadzi do czystości? domowymi środkami damy radę to ogarnąć? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystam u siebie w mieście z Kliniki Dywanów, są najlepsi jeżeli chodzi o profesjonalne czyszczenie dywanów i mebli tapicerowanych. Mam w domu kilka drogich orientalnych dywanów i też je do nich wysyłam, bo traktują je odpowiednimi środkami, także nic się z nimi nie dzieje. Jestem w 100% zadowolony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to super rozwiazanie, dywan szybko sie brudzi a mi sie nie chce ciagle go sprzatac. Mam dywan z fortero pl bardzo dobry materiał jakosciowo, dywan jest w salonie wiec dosc czesto uzywany a z czyszczeniem nie ma problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta i jeszcze dwie dziwki na utrzymaniu Żałosna samoreklama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam rewelacyjcją firmę czyszczącą dywany Klinika Dywanów, do której zawsze na święta oddajemy nasze dywany do czyszczenia. Wracają idealnie czyszcze i wyglądają jak nowe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...