Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koktajlem Mołotowa w policyjny radiowóz (zdjęcia)

Utworzony przez karzel, 26 września 2008 r. o 15:16 Powrót do artykułu
No no no! Coraz smielej sobie banditierka poczyna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ku***m spalcie ta komende jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ku*** tak trzymac jeszcze ta komende spalc wpzidu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ku***m tak trzymac jeszcze ta komende spalcie wpzidu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca celowo uszkodził i podpalił radiowóz..." hahahahaha idioci. Na pewno samozapłonu dostał, ewentualnie funkcjonariusz kiepa nie zgasił jak wychodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarocha napisał:
dobrze ku***m spalcie ta komende jeszcze
powinni palic na stosie takich inteligentow bez szkoly jak ty gamoniu w internecie nie jestes anonimowy pamietaj o tym a przeciwko policji sa ci co maja na bakier z prawem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego się cieszyć???, policja jako organ państwowy straciła mienie, teraz trzeba uzupełnić braki, za co zapłacę m.in. ja jako podatnik. Nie zarabiam dużo więc chwd temu kto to zrobił!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś z Was ma coś do policji to powinien walczyć w sądzie z nimi, a nie wpędzać podatników w koszty. Nie podobaja sie ustawy, zgłaszac na stone Palikota przyjazne państwo, badź do innych ogranów, a nie prowadzić bezsensowną walkę na ulicy. To idiotyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie pięknie .... Pozdrawiam wszystkich z zamościa W.I.Z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawcę, jego mamusię spod latarni oraz tych wszystkich deb***i którzy na tym forum wypowiadają sie w tonie antypolicyjnym powiesiłbym za jaja.A jeśli wasze stare nie mają jaj to bym im tak cipy wyciagnął szczypcami,że wisiałyby jak jaja !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nas nie zlapiecie:PPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie ja tez mysle ze nigdy nas nie zlapiecie i Ci wszyscy co sa podejrzani to brednie hahaha czubow macie w tej swojej wiellkiej policji przez male w hahahah zal mi was HWDP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamusia i dziadziuś mówili mi też że mam dużą głowę, ale nie wiem o co im chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZiomaL napisał:
Panowie ja tez mysle ze nigdy nas nie zlapiecie i Ci wszyscy co sa podejrzani to brednie hahaha czubow macie w tej swojej wiellkiej policji przez male w hahahah zal mi was HWDP
ONI już wiedzą ..... profilaktycznie idę się schować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ich wszystkich ....!@#$%^&!!! To przez nich 4 razy kiblowałem w podstawówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na gości co wypisują bzdury hwdp etc. Pogarda. Nie jestem policjantem, ale sku***syństwo jest nie do przyjęcia. Jeden pisze bo narozrabiał za wczasu, drugi bo jeszcze nie wie że przypier***i na komende gdy wpier*** zbierze. Nienawiść do hip hopu prędzej- ławkowi poeci... Gnoja powinno się zgnoić, a nie klaskać- do czego ku*** zmierzamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZiomaL napisał:
Mamusia i dziadziuś mówili mi też że mam dużą głowę, ale nie wiem o co im chodziło.
nie przejmuj się na pewno nieźle napalili się styropianu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam nic przeciw policji ani też ich nie kocham, ale oni po prostu są i muszą być a na takie chuligańskie wybryki (bo inaczej nie można tego określić) jest tylko jeden sposób - naprawić szkody i kosztami obciążyć sprawców. jeżeli nie będzie możliwości obciążania za szkody to takie procedery będą kwitły. pół roku temu pijany gówniarz tańczył mi na samochodzie, bo mu się nudziło, naprawa kosztowała mnie kilkaset złotych życzę miłego dnia x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na gości co wypisują bzdury hwdp etc. Pogarda. Nie jestem policjantem, ale sku***syństwo jest nie do przyjęcia. Jeden pisze bo narozrabiał za wczasu, drugi bo jeszcze nie wie że przypier***i na komende gdy wpier*** zbierze. Nienawiść do hip hopu prędzej- ławkowi poeci... Gnoja powinno się zgnoić, a nie klaskać- do czego ku*** zmierzamy? Ty A Co TY ku*** Mówisz O Nienawiści Do Policji A Przypier***asz Się Do Hip-hop'u...? Ławkowi poeci...?Ty ku*** Tak Piszesz Bo ku*** Nic W Życie Nie Przeżyłeś JP nA 100% H.W.D.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestes strasznym matołem i sam sobie wystawiasz opinię wracaj ćwoku do prymitywnych przygrywek wio...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...