Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendant zamojskiej policji ukarany naganą

Utworzony przez olo, 5 października 2009 r. o 06:07 Powrót do artykułu
Ta dziwna muna jakoś mi się kojarzy z miną zastępcy w okularach z KWP - i wszystko na ten temat. Sukcesów w dalszej pracy panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się kojarzy z Jasiem Fasolą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paskudny świński ryj wychodowany na państwowym garnuszku BLEEEEEEEEE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamościanin napisał:
paskudny świński ryj wychodowany na państwowym garnuszku BLEEEEEEEEE
I to jest wręcz idealny wzorzec populizmu. Dzięki takim ludzikom ideały marksizmu i leninizmu są wiecznie żywe, gdzie wszyscy sobie żyjemy w zgodzie i w harmonii bez aparatu przymusu jakim jest wojsko, czy policja . Tak sobie myślę, że słabą stroną takiego systemu utopijnego jest niedostrzeganie sprawczej roli popędu, który stanowi przecież siłę napędową rozwoju ludzkości. Ale o bzykaniu na prawo, lewo i w ogóle nic tam ni ma. No może nie doczytałem. Więc choć cytowany interlokutor nie lubi tegoż aparatu, to mam głębokie przekonanie, że w komunie zlazłby pełnię szczęścia. Tylko >zapytowywuję się< jak u niego jest z popędem? No może nie istnieje u niego coś takiego jak freudowski ID, to sprawa jest rozwiązana. Może startować na członka komuny, na wyspie zwanej przez klasyków UTOPIĄ. A tak na marginesie? czy człowiek bez jaj może stanąć twarzą w twarz, pisząc takie kloaki. Ten, czy je ma, czy nie - idę w zakład NIE STANIE. Pełny jest u niego zwis. A tacy są najgorsi. To są topowi funkcjonariusze.... kloaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę na tą fotke i myślę sobie. że ten Piziorski to niezły jajcarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfiątko napisał:
I to jest wręcz idealny wzorzec populizmu. Dzięki takim ludzikom ideały marksizmu i leninizmu są wiecznie żywe, gdzie wszyscy sobie żyjemy w zgodzie i w harmonii bez aparatu przymusu jakim jest wojsko, czy policja . Tak sobie myślę, że słabą stroną takiego systemu utopijnego jest niedostrzeganie sprawczej roli popędu, który stanowi przecież siłę napędową rozwoju ludzkości. Ale o bzykaniu na prawo, lewo i w ogóle nic tam ni ma. No może nie doczytałem. Więc choć cytowany interlokutor nie lubi tegoż aparatu, to mam głębokie przekonanie, że w komunie zlazłby pełnię szczęścia. Tylko >zapytowywuję się< jak u niego jest z popędem? No może nie istnieje u niego coś takiego jak freudowski ID, to sprawa jest rozwiązana. Może startować na członka komuny, na wyspie zwanej przez klasyków UTOPIĄ. A tak na marginesie? czy człowiek bez jaj może stanąć twarzą w twarz, pisząc takie kloaki. Ten, czy je ma, czy nie - idę w zakład NIE STANIE. Pełny jest u niego zwis. A tacy są najgorsi. To są topowi funkcjonariusze.... kloaki
Fajnie, tylko mogłbyś powiedzieć o co ci chodzi bo pier..bez sensu ??!! Chyba,że chciałeś ponarzekać na komunę która cię wykształciła,wybudowała mieszkanie i zrobiła drogi, po których jeździsz swoją 20-letnia ładą. Jeśli tak to sorka..i idź już spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamościanin napisał:
paskudny świński ryj wychodowany na państwowym garnuszku BLEEEEEEEEE
A na jakim ma być jeśli nie państwowym ? Słyszałeś kiedyś o prywatnej policji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie sprawy i dwie miarki. Cywilny pracownik WICHER, który wyleciał za zdjęcia z policji i jeszcze uzyskał 5150 zł kasy. Drugi przypadek komedianta. Za uchybienia depozytowe tylko naganę. Taka jest prawda. Sa pionki i gracze. Gracz pozostał na stanowisku, pionek wyleciał z firmy. POLICJA JEST CHORA I WYMAGA REANIMACJI. W całym kraju szaleje mobing w organach i co? Ja tylko pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1/Buzia nie skalna jakimkolwiek procesem myślowym. 2/Swoją drogą z takim nazwiskiem powinien zostać ginekologiem....... 3/Ginekologiem nie został bo ...(patrz Pkt 1)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to komendant Piziorski dostał po głowie za swoich "mądrych" podwładnych którzy go wystawili na minę tak jak zresztą w tej komendzie już od dawna się to praktykuje.Naprawde dobry człowiek ludzie go chwalą ale tyko ci co pracują nieroby i leserzy jak zawsze niezadowoleni ale to już chyba nikogo nie powinno dziwić. Tak więc drodzy internutowi pisarze proponuję dowiedzieć się jak naprawdę jest a później pisać. Niestety w tej chorej instytucji jest tak że komendant odpowiada np za to że policjant napije się i umoczy tyłek to też winny komendant śmieszne. A tak swoją drogą nie doszukujmy się tutaj logiki w całym kraju jej brakuje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONRAD TRZYMAJ SIĘ I NIE PRZEJMUJ SIĘ GŁUPIMI KOMENTARZAMI ZAWISTNYCH I ZAKOMPLEKSIONYCH LUDZI. JESTEŚMY Z TOBĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej komendzie jeszcze nie było takiego komendanta który płaci tyle nagród dla policjanów i naprawdę jest kolegą i partnerem do rozmów także taka dyscyplinarka nie robi na nas wrarzenia!!Wara od KMP Zamość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KWP rozlicza. To niech przpomni sobie zaginiony depozyt złota u siebie. Winnego nie znaleziono. Ale pałacyk koło Kamionki stoi i też nie wiadomo czyj. Łatwo ścigać tych z powiatów a pod latarnią najciemniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani! Dopóki nie skończy się pokolenie plecaków taka będzie nasza policja i wszystkie urzędy. Nie oceniam nikogo,ale najpierw przeanalizyjcie tzw, ścieżki kariery- czyli czyj to protegowany. jeszcze zaledwie 5 lat temu nikt nie miał szans zatrdunieniaw policji jeśli nie miał protektora. Ta kadra teraz błyszczy -fachowcy bez fachu. Niew wiem czy jakiekolwiek zdrowe uklady moga na to pozwolić. I dopóki to pokolenie- przydupasów, synków, nieudaczników nie odejdzie z policji - tak będzie. Nie neguję osoby Pana komendanta,ale to niemożliwe aby był bez protekcji w swojej karierze- i może miał umiejętności ale to nie oen decydowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
A na jakim ma być jeśli nie państwowym ? Słyszałeś kiedyś o prywatnej policji???
Zadajac takie pytanie sprawiasz wrażenie że jesteś kretyn.Skomentowałem wyglad jego "twarzy" a taki ryj mozna wychodować tylko na państwowym garnuszku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfiątko napisał:
I to jest wręcz idealny wzorzec populizmu. Dzięki takim ludzikom ideały marksizmu i leninizmu są wiecznie żywe, gdzie wszyscy sobie żyjemy w zgodzie i w harmonii bez aparatu przymusu jakim jest wojsko, czy policja . Tak sobie myślę, że słabą stroną takiego systemu utopijnego jest niedostrzeganie sprawczej roli popędu, który stanowi przecież siłę napędową rozwoju ludzkości. Ale o bzykaniu na prawo, lewo i w ogóle nic tam ni ma. No może nie doczytałem. Więc choć cytowany interlokutor nie lubi tegoż aparatu, to mam głębokie przekonanie, że w komunie zlazłby pełnię szczęścia. Tylko >zapytowywuję się< jak u niego jest z popędem? No może nie istnieje u niego coś takiego jak freudowski ID, to sprawa jest rozwiązana. Może startować na członka komuny, na wyspie zwanej przez klasyków UTOPIĄ. A tak na marginesie? czy człowiek bez jaj może stanąć twarzą w twarz, pisząc takie kloaki. Ten, czy je ma, czy nie - idę w zakład NIE STANIE. Pełny jest u niego zwis. A tacy są najgorsi. To są topowi funkcjonariusze.... kloaki
Mam wrażenie że ci nie staje i masz za to pretensje do komuny!! Mam nadzieje że za swoje "zasługi" ten pies trafi tam gdzie wsadza innych ludzi, a wtedy dowie sie co znaczy popęd i jego kloaka będzie szeroka jak wiadro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz drogi dzienniku wschodni czas napisać o tym niby mobingowanym Panu Portusiu i o jego faktycznych "zasługach śmiechu wartych",a przecież ten pan też ma dyscyplinarkę prowadzoną przez KWP proszę się zainteresować jak się ona zakończy to będzie dopiero temat hahahahah!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...