Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Milenijne pokolenie. Minimalna trudność i panika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 godzin? Proszę Pana to bardzo dobre połączenie. W końcu podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i PSL mądrze rządziły: zlikwidowały połączenia kolejowe i wszyscy byli zadowoleni. Nie było żadnych opóźnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poker, ty kłamco pisowski. Za platformy i pslu własnie odtworzono połączenia na roztocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to proszę Pana mam dobre połączenie, za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę. -No ubierasz się pan -W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaaa...fakt. -Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS. -I zdanżasz Pan? -Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Podkarpaciu jeżdżą nowiutkie składy, lubelskie to najgorszy złom, tyle faktów o pisowskich kolejkach, dla dziadów dziadostwo i dziadowe jałmużny, albo "Rudy wróci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poker, ty kłamco pisowski. Za platformy i pslu własnie odtworzono połączenia na roztocze.
 Ale w skali kraju to była rzeź w latach 2008-10 gdzie skasowano bardzo duzo połaczeń dalekobieżnych przez pseudoreformę usamorządowienia byłego PKP PR. Pamięć już zawodzi? Czy zwyczajnie nie mówiono o tym w mediach i nie było problemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...