Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miałem podobną sytuację jadąc rowerem, kierowca na pustej drodze 4 pasmowej przejechał koło mnie ok 0,5m. Podmuch przewrócił mnie i tylko wyjątkowemu szczęściu nie wpadłem pod koła za to podmuch skierował mnie wprost na latarnię oświetlenie ulicznego. Na ulicach jeździ pełno deb***i, którzy specjalnie przejeżdżają blisko koło rowerów i motorowerów. A potem będzie płacz, że ja nie chciałem nikogo zabić, chcę do nieba, przeca chodzę co niedziele i dają na tecę taki dobry ze mnie katolik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli 18 latek to nie nastolatek tylko osoba dorosla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na drodze 4pasmowej obowiazuje zakaz poruszania sie rowerzystów i motorowerzystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
na drodze 4pasmowej obowiazuje zakaz poruszania sie rowerzystów i motorowerzystów
Tak? Zacytuj prosze odpowiedni przepis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TIR jak tornado? O co kaman???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm trzeba dodac ze w Krynicach nie ma czteropasmowki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolf napisał:
Jesli 18 latek to nie nastolatek tylko osoba dorosla
heh i zaraz znajdę się "fachowcy" w każdej dziedzinie... Owszem ma lat 18 i jest już dorosły, ale nie ulega wątpliwości, że ma lat NAŚCIE w tym przypadku 18 więc jest nastolatkiem wszechwiedzący wolfie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
hm trzeba dodac ze w Krynicach nie ma czteropasmowki...
masz racje, od krynic do łabuń jest dwupasmówka na dodatek wąska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto widział w Krynicach drogę czteropasmową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem pewną prawidłowość, którą od pewnego czasu stosuję i pomaga : NIGDY NIE JEŻDŻĘ PRZY KRAWĘDZI JEZDNI ,TYLKO ŚRODKIEM PASA , KTÓRYM SIĘ PORUSZAM To pomaga. Zauważyłem również , że stosując separator na bagażniku (taką pomarańczową plastikową "chorągiewkę" umocowaną poziomo prowokuje się samochodziarzy do większego odstępu od wyprzedzanego jednośladu . A tak przy okazji : ODLEGŁOŚĆ OD WYPRZEDZANEGO JEDNOŚLADU TO MINIMUM JEDEN METR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...