Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz Twardowski patronem uczniów z Borowiny Sitanieckiej

Utworzony przez STYX, 30 września 2009 r. o 20:58 Powrót do artykułu
Biedne dzieciaki, współczuję wam patrona. Wolałbym mieć raka niż uczyć sie w takiej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Biedne dzieciaki, współczuję wam patrona. Wolałbym mieć raka niż uczyć sie w takiej szkole.
Biedaku!!! Czy ty w swoim porąbanym łbie masz jeszcze ciut rozumu? Czy wiesz co tzn. chorować na raka? Popatrz się na chore dzieci w szpitalach!!!!!!!! A jak żałujesz, że nie masz raka - to może sam zakończ to swoje żałosne życie!!!!! A tak piszesz takie brednie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Biedaku!!! Czy ty w swoim porąbanym łbie masz jeszcze ciut rozumu? Czy wiesz co tzn. chorować na raka? Popatrz się na chore dzieci w szpitalach!!!!!!!! A jak żałujesz, że nie masz raka - to może sam zakończ to swoje żałosne życie!!!!! A tak piszesz takie brednie!!!!!!!!!!!
Biedaku!!! Czy ty w swoim porąbanym łbie masz jeszcze ciut rozumu? Czy wiesz co tzn. uczyć sie w szkole której patronem jest ksiądz? Popatrz na dzieci w Borowinie Sitanieckiej !!!!!!!! A jak żałujesz,że sie tam nie uczysz to może zacznij się uczyć to nie będziesz pisał bredni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Biedaku!!! Czy ty w swoim porąbanym łbie masz jeszcze ciut rozumu? Czy wiesz co tzn. uczyć sie w szkole której patronem jest ksiądz? Popatrz na dzieci w Borowinie Sitanieckiej !!!!!!!! A jak żałujesz,że sie tam nie uczysz to może zacznij się uczyć to nie będziesz pisał bredni.
A byłeś już po sznurek? Zgłoś się jak najszybciej a zakończysz to swoje posrane życie!!!!!!!! Szkoda powietrza dla takiego tępaka jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie spokojnie. Tak sie składa, że ks. Twardowski jest znany dzięki swojej poezji, a nie z działalności stricto religijnej. Osobiście uważam, że nie jest niczym złym gdy patronami szkół są ludzie którzy zapisali sie chlubnie dla naszej kultury narodowej, a taką osobą na pewno jest ks. Twardowski. Chodzi jedynie o to aby tacy patroni byli dobierani roztropnie i nie nagminnie, ponieważ księża są też tylko ludźmi i takze wśród nich trafiają sie "ciemne owce".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak spokojnie to spokojnie. Koniec dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Jak spokojnie to spokojnie. Koniec dyskusji.
Post scriptum - Nie życzę ci STYXie raka, ale życzę rozwagi w zapędzaniu się w nieprzemyślane komentarze. Po pierwsze: moja koleżanka umierała na raka jelita grubego w strasznych męczarniach. Już nie pomagały ani morfina ani inne leki. Poszły przerzuty do innych organów wewnętrznych-wątroby itd. I tu nie ma co pytać w twoim stylu, gdzie był bóg, budda, mahomet itd. To poprostu samo życie. Jest życie i jest śmierc. Poczytaj sobie trochę ks. Twardowskiego. Tobie szczególnie polecam " Niezbędnik". Jest tam sporo humoru i śmiesznych kawałków z życia wziętych. Mam wrażenie, że masz poczucie humoru, więc przy czytaniu tej lekturki gwarantuję ci dużo ha hachów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, strzeliłam byka z ortografii...sorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
Oj, strzeliłam byka z ortografii...sorki.
Oj, tam taki byczek. A Niezbędnik czytałam, uśmiałam się jak norka. A ty STYX nie prowokuj losu, bo jak tak chcesz, to słowo wypowiedziane może stać się faktem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te palanty na patronow sie pchaja kler ta obluda i zaklamanie ludzie ze wsi maja oczy zaslepione tymi ku***mi placa tym palantom a ci ciesza ze ludzie daja i kupuja auta jezdza po burdelach ten z czolek tez ma dziecko i ludzie na to nic zslepieni daja kase modlicie sie do boga a nie do ksiedza ilu ksiezy sprzedaje za pieniadze wasze spowiedzi nawet nie wiecie watykan sprzdal polakow nazistom i ruskim w czasie drugiej wojny swiatowej i robia to do tej poru a wy chodzicie i mowicie co robicie to jest chore kler pochlonal umysly starych ludzi i maci mlodym przejzyjcie na oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
satan z borowiny sit napisał:
te palanty na patronow sie pchaja kler ta obluda i zaklamanie ludzie ze wsi maja oczy zaslepione tymi ku***mi placa tym palantom a ci ciesza ze ludzie daja i kupuja auta jezdza po burdelach ten z czolek tez ma dziecko i ludzie na to nic zslepieni daja kase modlicie sie do boga a nie do ksiedza ilu ksiezy sprzedaje za pieniadze wasze spowiedzi nawet nie wiecie watykan sprzdal polakow nazistom i ruskim w czasie drugiej wojny swiatowej i robia to do tej poru a wy chodzicie i mowicie co robicie to jest chore kler pochlonal umysly starych ludzi i maci mlodym przejzyjcie na oczy
Te satan z browiny sit,-no weż i napis po polskiemu,bo ani trochę ni kumam.Widzę,że rozumek masz tęgi,topisaty chyba jesteś,no ni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiek napisał:
Te satan z browiny sit,-no weż i napis po polskiemu,bo ani trochę ni kumam.Widzę,że rozumek masz tęgi,topisaty chyba jesteś,no ni?
Ten satan to łun musić z Radycznicy tegu posta pisoł, ni dali mu na czas zastrzyka przeciwdeb***nego i wzion napisoł pierdoły. Ale łun już tak ma, kiedysić tyż tak, musić z rok tymu, walnoł jak rzeźnik świńsko dupo o lade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...