Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech się nim aniołki opiekują,wielka tragedia,bardzo współczuję..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem podobny przypadek kiedy za piłką wyskoczył z furtki dzieciak. Zacząłem ostro hamować kiedy tylko ujrzałem piłkę.Gdybym tak nie zareagował i miał na liczniku dużo więcej niż zezwalają przepisy ,to mogłoby to się skończyć podobnie.Jak przewidywałm, tuż za piłką wybiegło dziecko.W tym czasie tatuś z mamusią biesiadowali z sąsiadami w cieniu lipy po całotygodniowym trudzie.Tak bywa i nie wszystkiego jesteśmy się w stanie ustrzec.
Wyrazy współczucia ,bo nic straszniejszego nie mogło się przydarzyć tym ludziom.Więcej wyobraźni,zwolnić tempo i co można zrobić więcej?.Kolejna mogiła z napisem "POWIĘKSZYŁ GRONO ANIOŁKÓW" Niech spoczywa w Pokoju.
Wyrazy współczucia i dla kierowcy bo jego krzyż też będzie ciężki-żyć z taką świadomością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko do pewnego wieku jest zwolnione od myślenie przywidującego dziecko pod kuratelą rodziców powinno się uczyć tu z jakiś przyczyn rodzice nie pomyśleli i zaniedbali , ich wina żal maleństwa ale tak będzie jeśli sami rodzice nie będą wyjątkowo czujni nad dzieckiem ono najczęściej jest spontaniczne i mało przewidywalne więc to na nas rodzicach spoczywa podwójny obowiązek myślenia !. Zaś rodzicom mimo wszystko wyrazy szczerego współczucia i niech ta tragedia będzie ostrzeżeniem dla innych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuje kierowcy takie rzeczy ciągną się latami w psychice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego plicja nie podaje z jaką prędkością jechał kierowca dziecko stało na poboczu z dorosłymi w miejscu widocznym z daleka dla kierowcy i dosłownie wyrwało sie z ręki ale kierowca zaczął chamować dopiero jak Ją potrącił Dlaczego nie zwolnił wcżeśniej Dlaczego ??? To była cudowna dziwczynka Najłatwiej jest obwiniac...Ale Jej życia już nic nie zwróci a rodzicom nikt nie zmniejszy bólu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej jest obwiniać.... - prawda ~Rudi~ Zastanów się co Ty mówisz!!! Zdarzyła się wielka tragedia dla rodziców i rodziny dziewczynki ale nie zapominaj że, kierowca też jest człowiekiem, który ma rodzinę i ludzkie uczucia!!! On do końca życia będzie pamiętał i miał przed oczami to co się stało!!! Więc nie oceniaj bo nie Ty jesteś od tego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej jest obwiniać.... - prawda ~Rudi~ Zastanów się co Ty mówisz!!! Zdarzyła się wielka tragedia dla rodziców i rodziny dziewczynki ale nie zapominaj że, kierowca też jest człowiekiem, który ma rodzinę i ludzkie uczucia!!! On do końca życia będzie pamiętał i miał przed oczami to co się stało!!! Więc nie oceniaj bo nie Ty jesteś od tego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kierowca będzie żył ze świadomością że zabrał życie i to też jest tragedia tego nie neguję ale tragedia rodziców jest nie do opisania i o wiele większa Oni stracili swój najwiekszy Skarb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znasz kierowcy więc nie możesz wiedzieć jak On to przeżywa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz się znam i Kierowcę i rodzinę dziewczynki. Nie rozumiem dlaczego odbierasz moje wypowiedzi jako agresywne w stosunku dla kierowcy ja naprawdę Go nie oskarżam. Chodzi bardziej o artykuł, o to że nie jest tam napisana prawda a wrecz wina jest zrzucona tylko na dziecko, a wina jest po obu stronach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudi napisał:
Mylisz się znam i Kierowcę i rodzinę dziewczynki. Nie rozumiem dlaczego odbierasz moje wypowiedzi jako agresywne w stosunku dla kierowcy ja naprawdę Go nie oskarżam. Chodzi bardziej o artykuł, o to że nie jest tam napisana prawda a wrecz wina jest zrzucona tylko na dziecko, a wina jest po obu stronach..
Problem w tym, że oskarżasz: pytając chociażby z jaką prędkością jechał (czyli sugerujesz, że z wyższą niż dopuszczalna). Mnie przed kilku laty przydarzyła się się historia, jak z sennego koszmaru. Na terenie zabudowanym (gdzie dopuszczalna jest jazda z prędkością 50km/h)jechałem około 30km/h, bo do tylu zdążyłem się rozpędzić ruszając z parkingu obok jezdni. Gdybym jechał odrobinę szybciej przejechałbym bachora w wieku około 2 lat, którego mamusia stała na poboczu gadając z koleżaneczką. Ludzie, dzieci trzeba wychowywać, a nie hodowac, dbać o nie i nie spuszczać z oka, a nie hodować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No koledzy rozpędziliście się z tymi określeniami Bachorów, wyrodnych rodziców i tp. przestańcie się obrzucać i obwiniać nikt nie zna prawdy i nic to już nie zmieni obie strony będą musiały z tym żyć. Wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...