Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mają dość dymiącej piekarni

Utworzony przez beduin, 12 września 2008 r. o 18:21 Powrót do artykułu
W imię takiego pieczywa a szczególnie cebularzy odwalić się od piekarni to co oni robią nigdzie nie ma na świecie pycha szkoda że nie ma tego pieczywa w Lublinie a najlepiej całej piekarni łącznie z kominem bym ich chętnie zabrał a w Krasnobrodzie niech by żarli gnioty z piekarni taśmowych houk -powiedziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja .tylko w takich piekarniach jest dobry chleb.Przynajmniej rosnie od ciepla zrobiony porzadnie a nie mrozonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z przedmówcami. najlepiej zlikwidujcie wszystkie tradycyjne piekarnie i w imie ochrony srodowiska wpierniczajcie to czystą chemie z worków a na pewno wyjdzie wam to na zdrowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mario, te pani drzewa to chyba usychaja od pani wlasnego jadu, bo moje nie usychaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z "Astonu" to najlepsze. A co do pani która mieszka po sąsiedzku chyba za bardzo tą sprawę wyolbrzymia. Przechodząc wiele razy przez centrum miasta nie poczułem zapachu dymu jak już to był smakowity zapach wyrobów z tej piekarni:D Rada dla pani?? Niech pani sprzeda dom i kupi w innym miejscu:P Aston rządzi:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam taki sam problem. Mieszkam w poblizu piekarni ( w samym centrum miasta) . Wszędzie na parapetach, ogrodzie pełno sadzy. Ani w dzien ani w nocy nie można otworzyc okien bo tak kopcą w piekarni. Nie rozumiem ludzi w komentarzach , Czy zdrowie nie jest najważniejsze? Czy taki smog nad miastem nie przeszkadza nikomu? Teraz kiedy tyle się mówi o ekologii nikt nie potrafi zaradzić trucicielowi? Do mojej piekarni jest podciągnięty gaz a mimo to władze umywają ręce... Zamiast wylewac na mieszkanców pomyje niech Ci z komentarzy przyjda zobaczyć jak naprawdę wygląda zycie obok takiej piekarni... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...