Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz żałobny dla praw kobiet w Zamościu. Protestujący szli z trumną

Utworzony przez TECZOWY_ZSL, 26 października 2020 r. o 20:32 Powrót do artykułu
Ks. Michael McGivney uprosił uzdrowienie dla chłopca z Zespołem Downa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"....Zatwierdzony cud polegał na uzdrowieniu dziecka w łonie matki, którego życie było zagrożone. Spodziewając się swojego trzynastego dziecka, Daniel i Michelle Schachle z Tennessee zostali poinformowani, że chłopiec ma zespół Downa. Kilka tygodni później podczas badania ultrasonograficznego wykryto obrzęk płodu, którego wiele narządów było wypełnionych płynem. Lekarze nie dając dziecku szans na przeżycie, doradzili przeprowadzenie aborcji. ..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Michael McGivney uprosił uzdrowienie dla chłopca z Zespołem Downa
Chyba z kataru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za bajkę na dobranoc. Pozdrawiam, ***** ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zamość! Brawo Dziewczyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zamość! Brawo Dziewczyny!
Ale i brawo faceci - wszak ciąża i świadome rodzicielstwo, to sprawa także nas, mężczyzn. Którzy traktujemy kobiety po partnersku, a nie jak kler i zbliżone do niego środowiska - przedmiotowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Michael McGivney uprosił uzdrowienie dla chłopca z Zespołem Downa
Chyba z kataru...
 Zwłaszcza, że zdążył umrzeć sto lat przed wynalezieniem USG. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale błazenada! Jak można traktować poważnie takie wygłupy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale błazenada! Jak można traktować poważnie takie wygłupy!
 Skoro dwa tysiące lat temu pewnej żonie cieśli udało się wmówić mężowi że jest w ciąży w wyniku niepokalanego poczęcia, niektórzy mogą uwierzyć, że facet po własnej śmierci wyleczył dziecko z wady genetycznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zamość!!! Precz z PiS-em, niech żyje wolna Polska, świecka Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety mają 99% Słuszność ... ale te transparenty głupkowate... "Nie jestem inkubatorem" itp. powinny być regulacje a nie całkowity zakaz. Nie wiem czy dobrze się orientuje ale jeżeli kobieta ma zdrowe dziecko w brzuchu i jest w np. 6-mc to jestem przeciwny Takiej Aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...