Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matcze: Opel dachował. Piątka młodych ludzi w szpitalu

Utworzony przez mateusz, 21 lipca 2009 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Ludzie ludzie, wcale nie 5 osób w szpitalu a jedynie 3 i to na obserwacji. Ja oraz kierowca nie byliśmy w szpitalu, ja nawet w sumie badany nie byłem bo żadnych obrażen nie doznałem, na szczęście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim bezmózgom jak wy to bym się bał legitymacji szkolnej wystawić a co mówiąc o prawo jazdy!!! po co to komu ile was było w szpitalu? nie tłumacz się z tego czy coś ci jest czy nie bo to nie obchodzi nikogo,paru małolatom sie uda zawsze a na drogach tylu porządnych ludzi ginie....wytłumacz lepiej jak mozna być takim nieodpowiedzialnym, a zresztą na takich jak wy szkoda słów, tylko żal waszych rodziców..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tee... "sprawiedliwy" ty lepiej spójrz na siebie, ludzie żyją więc chyba dobrze, a ja jak i ty nie byliśmy tak więc skąd siesz jak było na prawdę. Chłpopak napisał sprostowanie, więc dobrze, bo wiadomo ze policja zawsze ma "swoją" wersję. A co do wypadku, często tamtędy jeźdze i fakt, zakręt jest niebezpieczny, pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba lepiej było uciec niż mieć czołówe z samochodem ale że nas zarzuciło na poboczu ehh. Dobże kierowca nasz zrobił bo tak nie wiadomo co by było jak by była czołówa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Zamość pewnie juz się nie nauczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA SŁÓW BEZNADZIEJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...