Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze że "konkurencyjne wynagrodzenie" jest w cudzysłowiu. Proponują minimalną krajową i to ma być "konkurencyjne" - chyba z zasiłkiem. Na wyższe stanowiska, proponowali troszkę więcej, ale jeszcze więcej było w tym obiecanek, a nie faktów. Potem wiadomo, to wyniki złe, to sprzedaż za mała, a to straty za duże i z obiecanek tylko gruszki na wierzbie zostają a z kasy NIC. Robię w innym tego typu sklepie i mam ich ofertę w "nosie" - nie zmieniam roboty. Jak to mówią: "lepszy wróbel w garści niż wróbel na dachu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje a szukaja nie wiadomo kogo 3 lata w sprzedaży to zamało aby się tak obudzili w kiblu i nikt do nich nie poszedł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
visitor napisał:
Dobrze że "konkurencyjne wynagrodzenie" jest w cudzysłowiu. Proponują minimalną krajową i to ma być "konkurencyjne" - chyba z zasiłkiem. Na wyższe stanowiska, proponowali troszkę więcej, ale jeszcze więcej było w tym obiecanek, a nie faktów. Potem wiadomo, to wyniki złe, to sprzedaż za mała, a to straty za duże i z obiecanek tylko gruszki na wierzbie zostają a z kasy NIC. Robię w innym tego typu sklepie i mam ich ofertę w "nosie" - nie zmieniam roboty. Jak to mówią: "lepszy wróbel w garści niż wróbel na dachu".
Niech Media Markt nie szuka idiotów którzy wystąpią tam w roli robotów. Bo ludzie,to honor swój jeszcze mają, za byle ochłap się nie sprzedają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech Media Markt nie szuka idiotów którzy wystąpią tam w roli robotów. Bo ludzie,to honor swój jeszcze mają, za byle ochłap się nie sprzedają!
No nie wiem na kierownicze stanowiska było około 2000 podań. Ile bedzie na sprzedawce?? Kto nie pracuje i za najniższa pojdzie tylko aby mieć coś w portfelu niestety tak sie dzieje w woj. lubelskim i oni to wiedza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej pracować za najniższą krajową niż narzekać, że nie ma pracy i czekać, aż ktoś do drzwi z ofertą do nas zapuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalny żal to samo było w MC Donalds dowalili zarobki zamojskie tutaj kierownik zarabia tyle co w warszawie sprzataczka to jest porażka to samo będzie w TWIERDZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś byłam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisku kasjerka. W społem dają lepsze warunki niż w tym media markt - nic ponad 1400/1600 brutto. Komisja zachowywała się jakby pozjadali wszystkie umysły. Jedno co się ceni to że oddzwaniają do wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile podań dostali jak przez 4 dni rekrutacja trwa, a swoją drogą to może będzie z tego jakiś ewenement czyli pierwszy media który zamkną na świecie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś pytał o pracę w Intermarche , czy w ogóle tam była już jakaś rekrutacja, bo nie słyszalam o tym, a trochę mnie to interesuje. Mam pracę ale chętnie poszłabym na rozmowę kwalifikacyjną żeby usłyszeć co mi zaproponują. Mam staż pracy 5 lat w handlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Totalny żal to samo było w MC Donalds dowalili zarobki zamojskie tutaj kierownik zarabia tyle co w warszawie sprzataczka to jest porażka to samo będzie w TWIERDZY
Nie ma co porównywać Media Markt do McDonald'sa Tu i tu trzeba się znać całkiem na czymś innym a że takie zarobki są w Zamościu (woj. lubelskim) to nie nasza wina A druga sprawa trzeba było sobie wybrać inny zawód wyuczyć się i można zarabiać dużą kase a nie być sprzedawca, sprzataczka, kasjerka i mieć pretensje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iTakPowiem napisał:
Nie ma co porównywać Media Markt do McDonald'sa Tu i tu trzeba się znać całkiem na czymś innym a że takie zarobki są w Zamościu (woj. lubelskim) to nie nasza wina A druga sprawa trzeba było sobie wybrać inny zawód wyuczyć się i można zarabiać dużą kase a nie być sprzedawca, sprzataczka, kasjerka i mieć pretensje
W Zamościu czy znasz się na frytkach czy na sprzęcie elektronicznym i tak dostaniesz 1400 zł brutto, straszne ale prawdziwe a media markt tego nie zmieni, może dali kolosalne sumy kierownikom a reszta to będą tylko ciągle opieprzeni robole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natalia napisał:
A czy ktoś pytał o pracę w Intermarche , czy w ogóle tam była już jakaś rekrutacja, bo nie słyszalam o tym, a trochę mnie to interesuje. Mam pracę ale chętnie poszłabym na rozmowę kwalifikacyjną żeby usłyszeć co mi zaproponują. Mam staż pracy 5 lat w handlu.
ja mam staż w handlu podobnie jak Ty byłam na rozmowie w mm dział książki itp, zaproponowali mi 1500 zł brutto i tak jak tu pisali wcześniej o podwyżkach można narazie zapomnieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkopałem się tym że pale a szukają nie palących (tak myśle), tyle że pani w komisji od kas sama była napalona ale kasjer nie może wychodzić na fajkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słusznie zauważył tu jeden z przedmówców że w ofercie media markt konkurencyjne wynagrodzenie było w cudzysłowu teraz to wszystko jasne i faktycznie dają konkurencyjne wynagrodzenie dla osób bez wynagrodzenia, ale jedna z moich znajomych dostała tam kierownika działu który chyba nie będzie popularny i zarabia 2800 netto chyba że kłamała, ale jaki mednia markt takie płace - oni wiedzą że kokosów to tu nie będzie, chyba że liczą na Ukraińców ale oni mają też blisko do media w Przemyślu, czas pokaże ilu ludzi będzie tam chodziło przepłacać bo wiadomo że media to nie jest tani sklep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczymy jak długo będą mieć klientów w Zamościu, każdy tu raczej porównuje ceny bo wiadomo jakie są zarobki i nie będzie chodził po sprzęt do mm tylko dlatego że to cool, a może pracownicy będą napędzać obroty zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem ciekawy kiedy otworzą ten media, koleś który jest na szkoleniu w lublinie mówił że jest spore opóźnienie bo im szkolenia przeciągnął o 2 tygodnie dłużej, pewnie wykonawca galerii się nie wyrabia chociaż ostatnio przyśpieszyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=74948907. Tutaj macie ponad 32 strony o Galerii Twierdza. Otwarcie 14 maja. Opóźnienia trochę są, ale się wyrobów mam nadzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...