Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy baraków w Tomaszowie żyją ze szczurami

Utworzony przez jolu, 23 kwietnia 2008 r. o 22:10 Powrót do artykułu
Nie zazderoszczę tym ludziom. W Tomaszowie nie ma chyba gorszych klimatów niż tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówią i narzekają inni mieszkańcy mieszkań komunalnych czy też socjalnych że jest ciasno ale mają łazienkę i toaletę to przedewszystkim ma każdy przedmiot swoje miejsce anie jak my mamy w tych barakach z 1918 r .Ja właśnie mieszkam w tym baraku jest Fajnie w lecie lecz gdy jest zima to jest HORROR jeśli ktoś może nam pomóc o zatwierdzenie remontu tych że domów będziemy wdzięczni bo PGKiM w Tomaszowie nic nie robi a my nie jesteśmy bezrobociuchy,darmo zjady oraz menelami jesteśmy najemcami tych lokali a nie jest nas stać na wybudowanie się .Ja z żoną i 2 dzieci dostałem to mieszkanie w 1998r ,a miało to być zastępcze na około 5 lat ,w chwili obecnej mamy od 2002r trzecie dziecko na36.4 m2,czyli jednego pokoju,kuchni i pokoiku przerobionego ze spiżarki gdy była komisjia do wymiany okien i drzwi to zobaczyli ten że pokoik to do umowy dołączono JUŻ 2 pokoje i kuchnia, w 2006r. zrobiono kanalizację miejską to znaczy uzbroili sobie teren naszym kosztem,a remontów zewnącz żadnych tlumaczeniem iż brak jest funduszów na nasze domy ależ to oni są zarządcami anie my .My poprostu nie mamy gdzie zrobić ubikacji na takim małym i nie ustawnym metrarzu a jest bardzo nam potrzebna bo dzieci załatwiają swoje potrzeby w wiaderku i nocniku, a wszyscy myjemy się w misce a kompiemy w wanience ,to nic ale najgorsze jest jak dzieci robią kupkę to jest BARDZO FAJNY ZAPACH a całe mieszkanie to dopiero jest ZAJEBISTE .JA byłem głupi że nie poczekałem na lepszą ofertę mieszkaniową,a teraz się męcze w tej NIEWYGÓDCE ,bo bym sobie mieszkanie wykupił w bloku za małe pieniądze jako pierwowykup jak to się robi w tej naszej kochanej Ojczyżnie i bym je sprzedał za dobrą sumkę,to wtedy by mnie było stać na kupno małego domku,mam wielkie pytanie czemu my UBODZY ludzie wieżymy przed karzdymi wyborami SAMOŻĄDOWYMI naszym KOCHANYM kandydatom,a jak dostaną się do korytka to wszystko i wszystkich mają GDZIEŚ i interesy są zawsze ważne z tymi co mają kapitał.Dodam od siebie że w Urzędach, Biurach są nabieżąco robione remonty na dużą skalę za nasze pieniądze bo oni nie będą się wstydzić tego że pracują w takich okropnych warunkach przez 5 dni w tygodniu przez 8 godzin na dobę,gdzi są nowe plastiki (okna),drzwi alminiowe przedewszystkim szczelnie i ciepło(BEZPIECZNIE) anie jak u nas że wieje(WENTYLACJA)+,woda,śnieg,zimno jak w lodówce,ale nasza POLICJA ma jeszcze gorsze warunki niż my tym się pocieszamy mieszkańcy Tomaszowskich słynnych KOSZAR,BIELAN. Mariusz.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...