Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Modlitwy na Ukrainie za Polaków zabitych przez UPA

Utworzony przez Ali Baba, 14 lipca 2011 r. o 13:45 Powrót do artykułu
Dopóki nie zaistnieje u każdego Polaka -i przede wszystkim Ukraińca świadomość że to co się stało było złem to nienawiść istnieć będzie nadal i do dziś istnieją ba funkcjonują hasła że -Lachów treba rizać-są oczywiście Ukraińcy inaczej myślący ale oni byli i wtedy kiedy ratowali polaków ostrzegając czy nawet ukrywając ich , ryzykowali życie i często je tracili razem z Polakami ale skoro Państwo Ukraińskie rządzący politycy stawiają czy pozwalają na stawianie pomnika pierwszemu rizunowi Ukrainy Banderze w imię własnych interesów i utrzymania się przy żłobie stawiają POMNIK to o jakim tu pojednaniu możemy mówić o jakim zrozumieniu jakiej nauce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ RACJĘ PO TYLU LATACH I PO TYLU KRZYWDACH JAKICH DOZNALIŚMY OD NACJONALISTÓW UKRAIŃSKICH STOSUNEK UKRAIŃCÓW DO POLAKÓW NIE WIELE SIĘ ZMIENIŁ .WŚRÓD NAS MIESZKAJĄ WASILE KTÓRZY SĄ BARDZO WROGO NASTAWIENI DO MIESZKAJĄCYCH TUTAJ POLAKÓW .UWAŻAJMY NA TYCH ZŁYCH I ZAWISTNYCH LUDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GONIĆ WASILÓW SQRWYSYNÓW NA KOPACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwieńczenie hołdu w pieśni "Na Podolu płacze kamień" youtube.com/watch?v=2tIX0gEK3_g
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPA to byli banbyci. Niepokoi mnie stosunek niektórych "współczesnych" Ukraińców do wydarzeń na Wołyniu. Niektórzy nawet mieszkają w Polsce chociaż ja na ich miejscu z takimi poglądami bym wyjechał na Ukrainę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!!! A JA Z WASILAMI ROBIŁAM INTERESY I OKAZAŁO SIĘ ŻE TO TAKIE SKUUURWYSYNY O BOŻE !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam koło spolonizowanych Ukraińców i ich stosunek do Polaków jest negatywny .To bardzo bogaci i znani ludzie w Zamośćiu , ale wewnątrz źli ,zawistni i wrogo nastawieni do Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie wasilowa uczyła i faktycznie wewnątrz to zła i zawistna kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach ci rasiści, dzisiaj sie im Ukraińcy nie podobają, a jutro inne nacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ole napisał:
ach ci rasiści, dzisiaj sie im Ukraińcy nie podobają, a jutro inne nacje.
historia sie klania... i nie mowimy o hitlerowskim belkocie typu "psy, bo..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
historia sie klania... i nie mowimy o hitlerowskim belkocie typu "psy, bo..."
My jako naród nikogo nie lubimy, a czemu? pewno dlatego, że sie sami uwielbiamy jako naród wybrany. I tak Rydzyk i jego ekipa moherowa nie lubi czarnych, żydów za ich kamienice, Ukraińców nie za Wołyń a tak navprawde, że są państwem na rzekomych polskich ziemiach, nie wspomne o ruskich, cyganach, Niemcach. My sie sami zagryziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ole napisał:
My jako naród nikogo nie lubimy, a czemu? pewno dlatego, że sie sami uwielbiamy jako naród wybrany. I tak Rydzyk i jego ekipa moherowa nie lubi czarnych, żydów za ich kamienice, Ukraińców nie za Wołyń a tak navprawde, że są państwem na rzekomych polskich ziemiach, nie wspomne o ruskich, cyganach, Niemcach. My sie sami zagryziemy.
TY SIĘ MOŻE ZAGRYZIESZ POTOMKU UKRAIŃSKICH ZBRODNIARZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY SIĘ MOŻE ZAGRYZIESZ POTOMKU UKRAIŃSKICH ZBRODNIARZY 0 Mały problemik tato jest z RPA a Mama POLKĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ole' timestamp='1311179404' post='504250'] TY SIĘ MOŻE ZAGRYZIESZ POTOMKU UKRAIŃSKICH ZBRODNIARZY 0 Mały problemik tato jest z RPA a Mama POLKĄ [/quotte/] TO Z CIEBIE TAKI POLAK JAK Z BANDEROWCA DOBRY CZŁOWIEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...