Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na trzech łysych oponach i jednej letniej. 20-latek rozbił samochód na drzewie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2019 r. o 11:43 Powrót do artykułu
Znowu 20-letni dzban w 20-letnim aŁdi... najbardziej szkoda tego bezbronnego drzewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy łeb też miał łysy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej ty Iza niby z Lublina a ile lat ma twój Matiz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100/100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne że nie mocno bity, to się w stodole u szwagra wyklepie, tylko ból bo w oponki cza zainwestować po 50zeta za sztukę i na lpg zbraknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już byłam pewna, że rozwalił stare bmw. Bo to ulubiona marka tych wiejskich głupków. Oczywiście zdezelowana.
 BMW już od paru lat nie jest królem wiejskich szos, zostało skompromitowane i w ostatnich latach zastąpiły je stare audice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szkoda Audika w TDI-ku pewnie od pierwszego właściciela z Niemiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylała się fala hejtu. Czy to coś zmieni? Pewnie kilku zakompleksionych kretynów poczuje się lepiej. A ja zapytam: jak szkolimy młodych kierowców? Nauczyli go wypełniania testów a poza tym nic. Proszę podajcie w jakiej szkole uczyli go jeździć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody, sprawny , szkoda, że nie umysłowo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wy wszyscy którzy piszą o wieśniakach czujecie się lepsi. Wy też jeździcie takimi autami które tatuś (pochodzący ze wsi) wam kupił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mu nie patyczał przy dziewczynie kto wi.... do proboszcza trza iść un powi ….
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne że cham ma awdi reszta to pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcza nie dojechał na spotkanie ałdic tim:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A wy tacy pewni jesteście jakie macie opony ......  żenada ..........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylała się fala hejtu. Czy to coś zmieni? Pewnie kilku zakompleksionych kretynów poczuje się lepiej. A ja zapytam: jak szkolimy młodych kierowców? Nauczyli go wypełniania testów a poza tym nic. Proszę podajcie w jakiej szkole uczyli go jeździć!
 Nieważne w jakiej szkole uczyli go jeździć, bo w szkole to uczą zdawać egzamin, a nie jeździć. Ważne jak go w domu wychowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz z wiochy na starym ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! mistrz ok. zaraz zabierze się się za sadzenie nowego drzewa i to jest świetna wiadomość !! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ledwo prawko odebrał... A na nauce jazdy jeżdżą jak ostatnie pizdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I JEDNEGO BURAKOWOZU MNIEJ !! DOBRY BOŻE TY NAS W OPIECE MIEJ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy tacy pewni jesteście jakie macie opony ......  żenada ..........................
 tak pajacu, jestem pewny jakie mam opony, z którego są roku, i że nadają się do jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mojego znajomego mechanika przyjeżdżają rożne samochody no i o zgrozo ludzie często kupują drogie auta na pokaz a potem nie mają nawet na opony, a jak mechanik powie za robotę powyżej 1tys. to normalnie płaczą na kolanach. Psychoza kupić coś na co cię nie stać i potem jeździć bez opon. Wychodzi na to, że życie głupka mniej warte od opon za 1tys zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...