Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka to sprawiedliwosc ,malolatow zamykaja na kilkanascie lat za glupstwa, a takiego co przystawi pistolet do glowy to tylko do 15 lat.A dopiero jakby doszlo do tragedi to by poszedl siedziec na moze na 17 hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego należy płacić kartą a nie gotówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu ile ukradli 12000 czy 10.900 bo ta wóda chyba nie kosztowała 1100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjjg napisał:
To w końcu ile ukradli 12000 czy 10.900 bo ta wóda chyba nie kosztowała 1100
A czy to wazne ile, wazne ze czlowiekowi broni do glowy przylozyli a takie przezycie moze miec wplyw na cale zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy to wazne ile, wazne ze czlowiekowi broni do glowy przylozyli a takie przezycie moze miec wplyw na cale zycie
Wiem coś o takich przeżyciach jeżdżę na taxi parę ładnych lat,chodziło mi tylko o rzetelność podawanych informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jeszcze pytanie po kiego ch..a mam wpisywac jakieś durne literki ,cyferki z tego niby kodu?Do czego to służy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wcale nikt nie napadł, a to że na Orlenach nie ma kamer to norma. Ciekawe kto za to teraz zapłaci?? Ktoś tu napisał, ze lepiej płacić kartami-tak to jest jak sobie wieśniak "kunto" w banku założy i kartę do bankomatu dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...