Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie podziału gminy Księżpol. Referendum nieważne

Utworzony przez newbe, 14 stycznia 2013 r. o 10:00
Koszty tego cyrku powinni ponieść inicjatorzy referendum. Nie ugrali tego co chcieli to teraz bulić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle grupce osób coś tam się nie podoba, no to składa wniosek o referendum (emat nieważny). No i okazuje się,ze ci frustraci są w zdecydowanej mniejszości, bo referendum mało kogo interesuje. Ale weszystko kosztuje, a potem narzekanie, że znowu nie ma pieniędzy. może by tak pomyśleć w czasie wyborów i wybrać bardziej energicznych radnych? Przecież 99% radnych w wiejskich gminach chodzi tylko po to na sesje rady aby skasować dietę. Niczego nie wiedzą na niczym si nie znają, tylko podnoszą ręce w głosowaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
newbe napisał:
Koszty tego cyrku powinni ponieść inicjatorzy referendum. Nie ugrali tego co chcieli to teraz bulić.
dokładnie tak, popieram nikt nie lubi nadmiaru urzędników, a tutaj trzeba by było stworzyć ich nową armię, nowa gmina, około 100 urzędasów na stołkach... może o to chodziło, bo córka albo syn nie mieli gdzie pracować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałbym oglosić niepodległość mojej wioski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wasz mąż zaufania 'w progu' wyganiał młodzież do domu, wstyd. Szkoda, że nikt z komisji tego nie odnotował tylko skończyło się na upomnieniu. Kto wie ilu wyborców odprawił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy tam w tym Księżpolu mieliście się zebrać i pójść zagłosować na NIE. co jest, z pękaliście? i właśnie tych kilka głosów na NIE zabrakło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ,że sie nie odłączyliście bo dalej jak widać grupa kolesiów poukładanych od lat będzie ciągnąć w swoją stronę .Tak wam kibicowałem chociaż jestem z drugiego końca Polski bo unas też tak doją z niektórych podobnie jak z was pomimo iż prawie 800 lat byliśmy historycznym zabytkowym miastem dziś 2,5 tys ludzi mieszka jest 18 ulic i wieś i nie siedziba gminy tylko ruina .Ale co zrobić widocznie nasze społeczeństwo nie dorosło w niektórych miejscowościach do samorządności bo ważniejsze są układy i lokalna polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...