Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje 15-letni chłopak, drugi trafił do szpitala. Co zażyli nastolatkowie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2017 r. o 21:34 Powrót do artykułu
Jak to co dragi kupili pewnie Alpha pvp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni jak by mogli to by naćpali się wszystkiego co jest pod ręką, a w szpitalach umierają ludzie, którzy kochają życie i umieliby z niego korzystać, a nie mają na to szansy. Naprawdę niektórzy nie umieją docenić tego co mają i niszczą własne życie zanim zaczną na dobre żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna się wziąć za wszelkie fora o dopalaczach, jakich pełno w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Policja powinna się wziąć za wszelkie fora o dopalaczach, jakich pełno w internecie.
dopóki rzadzący nie wydadzą ustaw zabraniających obrotu takimi substancjami to policja się nie  weźmie, no widocznie ktoś ma w tym interes aby nie zabraniać, a kto, to możemy się tylko domyślać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej ta młodzierz . Mam 38 lat za moich młodych czasów kiedy miałem 18 - 20 lat nie zażywało się żadnych dopalaczy , i innych wspomagaczy . Piło się wódkę , piwo , tanie wino. Piło się ostro nawet tydzień czasu się chlało na umór . Co niektórzy pozażygiwali się od tego picia , w majtki się narobiło bo zwieracze nie trzymały , spało się po rowach . Były dilerki alkoholowe , ręce się trzęsły ale..... nikt nie umarł i jakoś wyszliśmy na ludzi . Ja pracuję od 15 lat za granicą , znam biegle dwa języki ,  koledzy są policjantami , urzędnikami państwowymi , mają własne  działalności . Jak się spotykamy to też ostro pijemy ale nic nie bierzemy . Jednak alkohol to jest najlepszy rozweselacz . Lepiej pić niż ćpać . Wódeczka i piwko jest wspaniała więc po co sięgać po gówno. Napić się to ja rozumiem . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@woss... rząd już bierze się do roboty. Teraz lista zakazanych substancji ma być regulowana rozporządzeniem, a nie każdorazowo ustawą. Ma to przyśpieszyć ich dopisywaniem do listy. Ale trzeba oglądać TVP, by o tym wiedzieć. W TVN jedynie łamią Konstytucję wprowadzając fake newsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że to dramat dla rodzin tych chłopaków. Wyrazy współczucia. Ale życie toczy się dalej. Obstawiam typy. Myślę, że zażyli najnowsze dopalacze, które przybyły do nas dronem z zagranicy. Wykluczam: extasy, mdma, LSD, oraz Konopie indyjskie. To musiał być któryś z tych ruskich dopalaczy nowej generacji. Chociaż diler mógł im to sprzedać mówiąc, że jest to MDMA, LSD czy Extasy...a oni mogli się nabrać. Bo w to, że trawa ich zabiła to nie uwierzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
youtu.be/elBWTIg_BEI Bądźmy wdzięczni PiS i ONZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech zdychają na zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to było ćpanie lata 90 i przełom - wiedziałeś, że diler ma dobrej jakości papiery, piguły czy władka...teraz strach się bać co kupuje młodzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 lat to rodzice powinni kontrolować co robi dziecko, a nie przymykać oczy na dziwne zachowanie. To jest jeszcze wiek dziecka do opanowania. No ale po co? Lepiej oglądac głupoty i samemu używac życia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze niech się sami wykańczają ...selekcja naturalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na domestosie wyraźnie jest napisane: Chronić przed dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko co za chore komentarze leczcie się debile !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wie, gdzie chłopacy kupili dopalacze? Życie za życie! Punisher
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za akcje ratunkowe takiego typu powinni sami zapłacić albo opiekunowie a nie my . Głupota nie boli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darwin wiecznie żywy. Szansa, że dzięki dopalaczom idioci sami się wyeliminują. Jak komuś jest ich żal, to niech podarują dopalacze swym dziedziom. Na zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...