Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niecodzienna interwencja na festiwalu w Szczebrzeszynie. Pomógł Adam Wajrak

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 sierpnia 2019 r. o 19:03 Powrót do artykułu
Fejrak fajniak pseudoekolog. Taki z niego ekolog jak z Lemańskiego ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jak sie maciora oprosiła to rolnik tydzien czuwał w oborze zeby świnia nieprzygniotła prosiątka, czy wy normalni jesteście piszecie o jakimś Wajraku co piskle z dziupli wyciągnął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wajrak z Wyborczej to znany lewak - obrońca kornika z Puszczy Białowieskiej a teraz bierze się za chomika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ten Wajrak to bohater - ja nie jestem Wajrakiem a tuż pod Lublinem dochowałem się na swojej działce kolejny rok : pleszki , piecuszków, dzierzby, gołębi grzywaczy , pustułki, nocą przysiadała sowa uszata z młodymi , Wielki przyrodnik , przypadkiem nie kazał dzikich kotów w okolicy wyłapać bo one na ogrodzeniach z taśm się nie znają. Tak na koniec niech zapytam , gdzie ci pokłonnicy literatów którzy sławili Stalina i Bieruta po imprezie poszli ? Do żydowskiej bożnicy ? Jak jeszcze napiszecie że Szymon Pietrasiewicz miał tam kram z maścią do d*py to też się nie zdziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni postanowił rozsławić kumpla z pokrewnej Gejzety Wybiórczej albo żydowskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no idiotów nie brakuje, sądząc po komentarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Adam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no idiotów nie brakuje, sądząc po komentarzach
 "W rzeczy samej" - chciałoby się powiedzieć po przeczytaniu "powyższego" . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie ten pan Adam ma przygotowanie żeby być ekologiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zszokowana. Nie przykuł się do tej taśmy w proteście że przez PiS makolągwy nie mogą mieszkać w swoim gnieździe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawackie głupki komentują Wajraka. Co ich boli Wajrak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan sie juz skompromitował totalnie wlaczajac sie jak ten swir owsiak w kampanie wyborcza w gazecie wybiorczej tego zyda-komucha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klapa, ten szczebrzeszyn. Chyba tylko dla warszawiaków. Dowiaduję się z Dziennika Wsckodniego i 'Trójki', że będzie coś się działo, przejezdzam z rodziną 100 km 'na pana Wajraka' i okazuje się, że miejsca zarezerwowane już 19 lipca. No dajcie spokój. Na stronie www stolicy jezyka polskiego nie ma danych do kontaktu, o co tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...