Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odtworzyli w puszczy szpital partyzancki z okresu II wojny światowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 r. o 08:03 Powrót do artykułu
A czy jest tam oddział psychiatryczny? Wydaje mi się że wszyscy ludzie są nienormalni, mój znachor zasięgnął porady u tutejszego szamana i wypisali mi skierowanie na liściu łopianu do takiego oddziału. Są wolne łóżka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurrasic Park ciemnogrodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy minister Macierewicz oficjalnie przeciął wstęgę i włączył ten ośrodek do sieci punktów pomocy medycznej w ramach Wojsk Obrony Terytorialnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym się chyba nudzi. Zaraz otworzą sracz partyzancki z okresu II wojny światowej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosze wrażenie, że niektórym obywatelom po prostu tęskno za wojna i życiem w partyzantce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WykopKurwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sukienkowy pokropił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieć szpitali wg PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak była pora do wojska to nie poszli a teraz udają wojaków plastikowych żołnierzy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czepiajcie się! Czerpanie przyjemności z przebierania się to bardzo lekka dewiacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...