Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oferował streaming TV za darmo, zarabiał na reklamach. Zapukali do niego policjanci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2018 r. o 11:15 Powrót do artykułu
ale kara no strach sie bac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ma naprawić wyrządzona szkodę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądry facet, umie sobie radzić w tych cholernych czasach, powinien za to dostać jeszcze odznakę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz za kreatywność karzą, ja nie mogę, zamiast chłopisko naklepać dzieci to więcej miałby za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co go właściwie ukarano? Skoro streaming jest bezpłatny, a on otrzymywał dochody jedynie z reklamy? Może jaki ś prawnik się wypowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to za co? Przecież polskie prawo nie zabrania oglądać czy pobierać utworów (w myśl ustawy o prawie autorskim), ale już zabrania ich udostępniania. Tutaj trzeba doprecyzować, że chodzi o ludzi obcych, bo jak wiemy można udostępnić czy to rodzinie czy znajomym. Tutaj mamy przypadek udostępnienia ludziom obcym, a więc złamania ustawy o prawach autorskich. Pamiętajcie wolno utwory, pobierać, oglądać, ale już nie udostępniać. To się tyczy tylko utworów czy filmów, zdjęć, muzyki, książek, itp. ale już zabronione jest jakiekolwiek bez licencyjne pobieranie aplikacji np. gier :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie od PO.N nie mogą produktywnie się pieprzyć, bo albo mają podwiązane jajniki, albo zaraz gnają po aborcję. To co lemingom pozostaje jak tylko kraść i psioczyć na złe prawo. Za Tuska to miliardy dało się zgarnąć i w ten sposób wyruchać cały naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś takiego widziałem na Discovery. To był konkurs "Małych Miss". Co wyczyniały ich tęgie mamusie na widowni... to był dopiero cyrk &)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...