Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Os. Karolówka: Bez gumiaków bez szans

Utworzony przez xxl, 2 lutego 2009 r. o 15:17 Powrót do artykułu
Artykuł o Karolówce a na zdjęciu Błonie. To się nazywa rzetelne dziennikarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu ulica Błonie, w sumie tez należąca do Karolówki, więc co się czepiasz? A pan z Błonia wypowiadał się w w.w.artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błonie to też część Karolówki. U piszących powyżej z topografii miasta pała. A ul. Błonie i okolice Snopów to taki zamojski Serbinów (szczególnie po opadach deszczu lub przy roztopach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo!!! Czytaj ze zrozumieniem. Jest napisane, ze Błonie należą do Karolówki? Jest!!! Za co więc pała?! A zresztą są ferie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do autora : Panie Bogdanie, mam wrażenie że pisał pan ten artykuł na kolanie w toalecie. Pan jest z Zamościa ? Jeśli tak to proszę wskazać gdzie są te restauracje ? i jeszcze jedno ... artykuł kończy się jakby bateria padła w laptopie przykładajcie się bardziej do swojej roboty bo na psy schodzicie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam dyrekcję dróg grodzkich na ulicę Roboniczą również na osiedłu Karolówka jak ulica wygląda . Brak możliwości przejścia: kałuże, duże doły, rozlewiska wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Zamościa, ba z Karolówki. Te restauracje to zapewne PUB przy LOTTO i najnowszy? bar pizza- kebab przy ul. Wyspiańskiego, po drugiej stronie SNOPów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...