Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Pędził bimber\" w łazience

Utworzony przez łoooo, 12 marca 2009 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Widac jakiś życzliwy go pod.jebał, pewnie zazdrosny sąsiad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy bimber od podróbek w sklepie. Oddajcie facetowi jego bimber. Zamiast karać gościa proponuję dać mu nagrodę. Chociaż on nie truje sąsiadów. A temu, kto na niego doniósł niech mu język uschnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co złego zrobił ten człowiek 28l znaleziono co to za ilość na potrzeby własne pewnie miał.Jaki to interes cukier,prąd wszystko drogie a vódka w markecie 13zł kosztuje.Sam bym nieraz dobrego bimbru się napił takiego od chłopa przynajmniej bez chemi .A za co mu 1rok grozi tego nie rozumie?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to przykładny katolik i brał przykład z Wielgusa i wielu, wielu innych sukienkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest z tym wytwarzaniem alkoholu? Nawet jesli sam dla siebie zrobie to mnie zamkna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kylan napisał:
Jak to jest z tym wytwarzaniem alkoholu? Nawet jesli sam dla siebie zrobie to mnie zamkna?[/quote] Ustawa wyraźnie określa, że można wytwarzać na użytek własny napoje spirytusowe (ustawowo są to napoje o zawartości powyżej 15% obj. alkoholu), ale nie dotyczy to napojów wytwarzanych w wyniku destylacji bezpośrednio po fermentacji alkoholowej. Wszystko jasne? Nie? Zajrzyj do słownika języka polskiego pod hasło bezpośrednio i zastanów się jaki zbiór zdarzeń jest różnicą wszystkich zdarzeń i zdarzenia destylacji bezpośrednio po fermentacji alkoholowej. Mnie wyszło, że tym zbiorem jest destylacja pośrednio po fermentacji alkoholowej. Masz taki sam wynik? To teraz jeszcze poszukaj rozporządzenia prezesa rady ministrów w sprawie zasad pisania aktów legislacyjnych, a w nim zapisu, ze należy je pisać językiem zrozumiałym przez wszystkich, czyli w języku polskim zgodnie ze słownikową definicją użytych słów. Poskładaj teraz te wszystkie informacje do kupy i masz odpowiedź. [quote name='kylan' post='103897' date='12.03.2009, 15:01']Nawet jesli sam dla siebie zrobie to mnie zamkna?
Nawet, bo zapomniałeś podać ustawowego warunku - nie "bezpośrednio po destylacji alkoholowej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...