Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pędził dostawczakiem po pijanemu (film)

Utworzony przez ktus, 4 sierpnia 2011 r. o 12:39 Powrót do artykułu
Jak na 1,5 Promila całkiem równo jechał - chyba białe myszki się skończyły i nie musiał omijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ta prędkością to przesada. Radiowóz ewidentnie zbliżał sie do dostawczaka. Wskazanie przekłamane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie pouczający to film:) jesli na podstawie takich filmów można by było szkolić kierowców................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasem odnoszę wrażenie, że Polacy to naród, w któym aż roi się od niedoszłych morderców... bo jak inaczej nazwać tych, którzy świadomie narażają życie i zdrowie innych??? za kogo uważają się ci, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu??? nie wiem, ale dla mnie to niepojęte. Wiem, że będę prowadzić - nie piję. KROPKA. To takie proste. Gdy widzę takie informacje od razu przychodzi mi na myśl, czy ten człowiek nie ma lepszej perspektywy niż spędzenie reszty życia najpierw w więzieniu, a potem ze świadomością, że skrzywdził, czy zabił kogoś???, albo na wózku inwalidzkim, czy wiedząc, że wsadził kogos na taki wózek. Za kogo uważają się takie chojraki??? chcą przechytrzyć przeznaczenie??? udowodnić komuś czy sobie, że jazda po pijaku jest możliwa??? życie i śmierć człowieka to poważna sprawa, a oni traktują je na równi z jakimiś terrorystami, jeśli nie obchodzi ich swoje życie, to ich sprawa, ale po co narażać innych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasem odnoszę wrażenie, że Polacy to naród, w któym aż roi się od niedoszłych morderców... bo jak inaczej nazwać tych, którzy świadomie narażają życie i zdrowie innych??? za kogo uważają się ci, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu??? nie wiem, ale dla mnie to niepojęte. Wiem, że będę prowadzić - nie piję. KROPKA. To takie proste. Gdy widzę takie informacje od razu przychodzi mi na myśl, czy ten człowiek nie ma lepszej perspektywy niż spędzenie reszty życia najpierw w więzieniu, a potem ze świadomością, że skrzywdził, czy zabił kogoś???, albo na wózku inwalidzkim, czy wiedząc, że wsadził kogos na taki wózek. Za kogo uważają się takie chojraki??? chcą przechytrzyć przeznaczenie??? udowodnić komuś czy sobie, że jazda po pijaku jest możliwa??? życie i śmierć człowieka to poważna sprawa, a dla nich chyba, takie życie jest warte tyle co dla jakiś terrorystó... jeśli nie obchodzi ich swoje życie, to ich sprawa, ale po co narażać innych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...