Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia. "Część osób może stracić pracę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2018 r. o 17:18 Powrót do artykułu
Trudno się dziwić, że strajkują, kiedy mają takie zarobki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore pielęgniary ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w szpitalach uniwersyteckich pielęgniary mają zarobki 3500-4000 zł to nie są złe zarobki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore pielęgniary ???
 Może z szacunkiem? PIELĘGNIARKI! A co uważasz, że pielęgniarka czy lekarz nie mogą chorować? Otóż mogą, nie są ze stali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy nic sie nie stało! Pooolacyy niic sie niee staaaaało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w szpitalach uniwersyteckich pielęgniary mają zarobki 3500-4000 zł to nie są złe zarobki
 Chyba oddziałowe :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to możliwe? Najniższa krajowa jest chyba wyższa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszą zwolnieniami :D Znaczy... BOJĄ SIĘ :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki stosują wyraźnie siły nacisku.. nie poparte niczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęsknię za czasami kiedy pielęgniarkami w szpitalach były zakonnice!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Aniu skoro tak piszesz dlaczego sama nie pójdziesz pracować charytatywnie w szpitalu.  Każdy chce normalnie zarabiac,  tym bardziej w zawodzie ktory wymaga takiej odpowiedzialności i wyrzeczeń w życiu rodzinnym (nocki,  swięta itp.). Jestem studentką położnictwa i przez 3 lata zdażyłam wyrobić ponad 2 tys. godzin  na  DARMOWYCH dyzurach przygotowujących mnie do przyszłej pracy.  Uważam ze pacjenci powinni to doceniać i walczyć o tak wykwalifikowany personel,  bo nie wiem czy ktoś chciałby żeby te siostry zakonne o ktorych piszesz leczyły go modlitwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość dyrektorów by zbilansować budżety oszczędzają na personelu potem odbierają nagrody za wzorowe prowadzenie placówki. Druga bolączką placówek ochrony zdrowia jest przerost zatrudnienia w administracji. Bo dyrektor który jest wybierany przez organ zalozycielski musi pozatrydniac członków rodzin znajomych znajomych oczywiście dać pensję wyższe niż inni pracownicy Są instytucje gdzie na 2\3 czy 7\8 etatu jest przeznaczone dla osób które już od kilku lat są na emeryturach a dalej pracują. Nikt nie zrobi nic a marazm zostaje bo to rodziny rządzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie znalazł się chłop z przyrodzeniem. Gonić Tych co olewają chorych i basta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i nie wierzę ile jadu jest w społeczeństwie. Każda osoba uczciwie pracująca w tym kraju chce godnej zapłaty! Tak trudno to zrozumieć? Bez względu na to czy jest pielęgniarka czy bibliotekarką! Dlaczego społeczeństwo nie jest solidarne? Uważam, że należy popierac każdy protest tego typu. One walczą teraz o podwyzki dla siebie, ale może w przyszłości wasze dzieci zostaną pielęgniarkami więc w konsekwencji też będą zarabiać wywalczone pieniądze. A z drugiej sterony jeśli nie będzie protestów to przez kolejne lata pensje będą stały w miejscu i nic się nie zmieni. Solidarnośc społeczeństwa jest tutaj kluczem do zmiany płac! Zazdrośc i zawiść nic nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje też w szpitalu i jestem saliwa i szlak mnie trafia, bo przez to że pielęgniarka ciągle żąda podwyżki, szpital nie ma dla nas nawet na najniższa krajowa, tylko dolicza nam wysluge i święta i ja pracuje cały dzień aż mi nogi i ręce do d..w chodzą a taka jedna pielęgniarka w d...ma nawet żeby zmienić pampersy bo o kąpieli już nie wspomnę bo na opiekunów medycznych. Zwolnić je w cholerne i skończy się problem. Ratownik poda leki, opiekun umyje pacjenta a pielęgniarki do fabryki ba taśmę. Co one myślą, że tylko one się liczą lenie!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Pani nikt Pani nie kazał iść na taki kierunek i słuchać teraz jak się Pani  żali. To jest odpowiedzialny zawód i trzeba myśleć też o pacjentach..  Kazdy w swoim zawodzie chcialby zarabiać wiecej! niestety ja również widywałam jak niektore pielęgniarki odnasza się do pacjentów i nie wykonują obowiazkow które im przysługują i  to jest tragedia! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech strajkuja. Jak to jest SPS4 polozna ma 4500 brutto w Bilgoraju 2100 brutto a robota taka sama. Dziewczyny nie dajacie sie i walczcie o swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...