Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca spowodował wypadek przy ul. Legionów

Utworzony przez a-ndrzej, 25 kwietnia 2010 r. o 14:40 Powrót do artykułu
Opel Megane- ciekawe jakie to auto. Jak zyje nie widzialem. Pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś wie co z tym sędzią co jechał mając 3 promile i pobił policjanta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opel megane, to tak jak mój Vaxuall - jeszcze ani jeden miejski cimruk nie wypisał mi poprawnie wezwania, zatem w świetle prawa są nie ważne. A dziennikarzom polecam, jak nie już wiedzieć co się pisze, to chociaż skożystać z wójka google.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Opel megane, to tak jak mój Vaxuall - jeszcze ani jeden miejski cimruk nie wypisał mi poprawnie wezwania, zatem w świetle prawa są nie ważne. A dziennikarzom polecam, jak nie już wiedzieć co się pisze, to chociaż skożystać z wójka google.
A Tobie, zanim zaczniesz kogoś pouczać i obrażać, radzę skoRZystać ze słownika ortograficznego. I to NIEważne, czy jesteś VIP-em, czy kierowcą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...