Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwo \"Zwierzyniec” ze Zwierzyńca

Utworzony przez 56, 11 listopada 2013 r. o 20:21 Powrót do artykułu
cena oczywiście jak na piwo regionalne zachęcająca.powinno się zakazać sprzedazy w butelkach bezzwrotnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Aż 6% , czemu takie mocne? Za granicami Polski piwo ma 3-4%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trza pić zagramaniczne " piwka " albo przerzucić sę na Kubusia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupujcie tego. Perła to niestety nie polskie piwo. Kupili Zwierzyniec żeby tylko go zamknąć. Tak postępuje zagraniczny inwestor. Jest tylko jeden polski browar na Lubelszczyźnie. Kupuję tylko polskie produkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać, aby spróbować :) https://www.facebook.com/artur.qkiss  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w dobre intencje BL. Piwo wożone do Lublina do rozlewania - i to się opłaca?   Gotowanie kawy i fermentowanie jej, to nic skomplkowanego. Tym bardziej, że żyją jeszcze pracownicy starego Browaru Zwierzyniec. Perła to już to co u innych. Nie nadaje się do picia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra wiadomość, mam nadzieję, że to trochę ożywi region gospodarczo i powstaną miejsca pracy. www.inplus.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, następny syf na rynku. Zalew kolejnym eurolagerem, który w niczym nie odróżnia się od pozostałych sikaczy i jest tak samo słabiutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Ale brzydka ta kobieca dłoń na zdjęciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takiej cenie to się kupuje dobre piwo o pojemności 0,5 litra. Nie utrzyma się to piwo na rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Wam powiem,że w Lublinie naleją Perłę i powiedzą,pijcie bracia to jest Zwierzyniec.Smacznego.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Wam powiem,że w Lublinie naleją Perłę i powiedzą,pijcie bracia to jest Zwierzyniec.Smacznego.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłem dziś, zajebiste piwko,super goryczka, kupiłem po 2.05 w Elmagu na Roztoczu, będzie hicior 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0.33 troszke mała taka buteleczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 2,40zł mała flaszka? Kpina czy jaja? Chytry 2 razy traci, poczekamy, zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...