Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pniówek: Ciekawość to pierwszy stopień do hodowli marihuany

Utworzony przez apu, 29 października 2009 r. o 10:50 Powrót do artykułu
karać karać i jeszcze raz karać, za trawę 30 lat więzienia i 100 000 000 grzywny za przechodzenie w niedozwolonym miejscu kastracja i 50 000 000 grzywny\ brak pasów bezpieczeństwa - pręgierz i 100 000 000 zł grzywny (myślę ze to uczciwie w trosce o moje bezpieczeństwo) niech się uczą prawa i porządku a w ogóle za chipować całe towarzystwo żeby wiadomo było co kto robi i czy to jest zgodne z prawem po co edukować lepiej karać - może zamiast rodzinnych domów dziecka stworzyć rodzinkowe placówki penitencjarne (każdy by miał w domu pokój przerobiony na cele i tam by spędzał resztę życia no oczywiście w przypadku niepowodzenia na któryś z etapów )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tempe Jany - East West Rockers
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam w domu około 1,5 litra 40% alkoholu, 1 litr 5,5% alkoholu i 0,75 l 16% alkoholu. Jest to ilość która na 2 dni wyłącza 1 osobę z życia naszego wspanialego kraju. Na szczęście nabywając te dobra oddałem Państwu Polskiemu podatek akcyzowy, więc Orzełek na monetach przymknął lewe oko, a Temida i tak ma szmatkę na ślepiach, dzięki temu mogę spokojnie pochlać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za uprawę grożą dwa lata, więc dlaczego w kółko , bezmyślnie podajecie że trzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadzic Palic Zalegalizowac !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...