Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura nie sprawdzi, co stało się z wyłapywanymi po wsiach pasami

Utworzony przez Gość, 20 października 2009 r. o 18:20
pasami ? a cóż to takiego-może pasy na jezdni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mój tata ! Albo tak mi się wyaje hmmm nie wiem..... Może to był mój tata,ale już nie jest. Zapytajmy Emir, zawsze wiedzą więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety "oskarżyciele" nie wpadli na to,że psy ulegają wypadkom a zdechłych psów nie wiezie się już do schroniska tylko do utylizacji. Piszą o chęci przejęcia schroniska. Chyba coś w tym jest skoro wszyscy robią aferę o NIC. Do tej pory nic nie dało się udowodnić a psy w schrosniku na wygłodniałe nie wyglądają. Ludzie adoptują psy. Kierownik schroniska nie jeżdzi lamborghini z siedzeniami z psiej skóry a rozwalającym się samochodem. Ojej! Znowu sie nie udało! Postawmy puszkę w jakimś sklepie może coś nam wrzucą "na schronisko". Wciśnij F3 a swojej klawiaturze a okaże się,że psy w schronsiku latają,kierownik ma brata bliźniaka i jeździ białym mercedesem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córeczka napisał:
Zapytajmy Emir, zawsze wiedzą więcej!
Hehehehe oni to chyba tylko wiedzą gdzie stawiać puszki i co na nich napisać, żeby się szybciej zapełniały A może niedługo ich wiedza poszerzy się np. o znajomość Kodeksu Karnego gdy wreszcie pan prokurator przeczyta co kryje się pod art.286. § 1 kk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aferę rozpętała (nie pierwszą ) czteroliterowa (prawie jak ****) fundacja. To już nie pierwsza taka sprawa. Współczuję ludziom których się tutaj oskarża, jedynie po to by osiągnąć włąsne korzyści (których do tej pory osiągnąć się nie udało). To już się ciagnie kilka lat, ile jeszcze? MOże skończy sie tak jak w lublinie,że w końcu pozwą fundację o kłamstwa i obelgi? Przydałoby się. Przejęcie schroniska? O tak! Warto,można zarobic jak się dobrze człowiek zakręci, tylko skoro się nie udaje to po co próbować? Po co iśc do celu po trupach? Tylko mi nie piszcie,że w ramach sprawiedliwości .... własnej pychy i chciwości Egocentryczni Maniacy Internetowych Rewelacji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:,,Zawiadomienie do prokuratury wpłynęło w sierpniu. Dowiedzieliśmy się, że śledczy odmówili wszczęcia postępowania". Dziwna jest postawa śledczych, ale w naszym sądownictwie wszystko jest możliwe. Dla niektórych sędziów los zwierząt, to mała szkodliwość społeczna. Nie wiedzą biedacy ,że wiele mogliby się od czworonogów nauczyć. Cyt:,, Człowiek zrobił pewien użytek ze swej inteligencji--wynalazł głupotę. Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan Łachno nie jest taki zły. Od lat jakoś się to schronisko jednak trzyma. Wielu psiakom pomógł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli to tylko nagonki? Prokuratura nic nie wykryła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...