Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przemyt w luksusowym aucie. 1: 0 dla celników

Utworzony przez olo2, 17 listopada 2009 r. o 17:42 Powrót do artykułu
Jaka bezrobotna przecież miała prace azreszto bezrobotny nie buja się Audi 8mko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że... "bezrobotna", z legalnej pracy w tym kraju to nikt nie kupi sobie takiego wózka. hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko bezrobotni w tym kraju jeżdżą luxusowymi autami. Widać tych "bezrobotnych" codziennie na ulicach Lublina , szczególnie w obok drogich knajp i burdeli. Co na to Urząd Skarbowy??? Tu jest duże pole do poPISu . Urzędnicy nie bójcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,specjalistyczny sprzęt" to dla celników z Zosina latarka, lusterko i śrubokręt... jeżdżę tam po paliwo to wiem coś o tym. Fakt bezrobotni mają fajne bryki... ja mam BMW730 i swoje zawsze wwiozę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na innych przejściach takie sytuacje zdarzają się codziennie i nikt tego nie podaje do prasy. To jest zwykła złośliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapali raz a tysiąc razy sie udało jak nie więcej.I odrazu wielkie halo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEEE JA JESTEM NIE UCHWYTNY JUZ OD 8 LAT ) A WIECIE CZEMU ?? BO SŁUŻBA CELNA W ZOSINIE JEST ZACOFANA !!! Ma TYLKO SWOICH PAJACÓW CO WALĄ Z DUPY ZA PACZKE FAJEK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo tak, zgadzam się. Mają donosicieli i konfidentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
АГНЕЖКА. ТЫ КРАСАВИЦА И УМНИЦА ЕБИ ИХ ДАЛЬШЕ ЭТИХ ПИДАРОВ С ЗОСИНА
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka G odzyskała samochód <<>>> pozdro dla Agnieszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slyszeliscie ze lachowskiego syn sprzedal buty bo nie mial sie za co napic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Погано шо попалась агнешка, але ж трохи часу всетаки відїздила=) Нічьо з ким не буває, Кажуть шо понтіак шо недавно влетів , це машина її родича. Сімя контрабандистів профі =)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...