Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przez reformę edukacji zamknięte zostaną małe wiejskie szkoły? Burmistrz ma plan

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2017 r. o 13:04 Powrót do artykułu
Hehe poprzednia reforma edukacji zmiotła małe podstawówki wiejskie z powierzchni ziemi. Teraz po kolejnej dzieciory na wsiach będą do szkół poginać po 40km do olbrzymich "kombinatów szkolnych" yyyy przepraszam do Zespołów Szkół-ot i dobra z mina w szkolnictwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura to gimnazja spowodowały niepotrzebny ruch uczniów, 8+4 spowoduje że system będzie tańszy i wydajniejszy, poprzedni system 8+4 był lepszy, a gimnazja się nie sprawdziły, rodzice dzieci są przeciwko gimnazjom w zdecydowanej większości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak POkraki z Kmiotami zamykali szkoły w latach 2007-2015 to było git. A teraz klepią, że reforma oświaty jest trefna. Nie ma to jak mniemanologia szkopsko-żydowska. Nie nasi precz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ten co wkleja te komentarze 8+4? Normalnie pod każdym tekstem o edukacji produkuje mnóstwo tego chłamu. Tak jakby na zamówienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"uda nam się po likwidacji gimnazjów zachować miejsca pracy dla nauczycieli" - i o to właśnie chodzi polskim nauczycielom, dlatego protestują. Chodzi im tylko o stołki, a nie o dobro uczniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dlatego trzeba jechac na protest w marcu. odrazu wiadomo, ze pis to nic dobrego. szkoly wiejskie i tak beda zlikwidowane. jak nie odrazu to za rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reforma oświaty to raczej powrót do normalności - likwidacja gimnazjów i powrót do ośmioklasowej podstawówki to nie problem dla małych wiejskich szkół, tylko ratunek - obecnie w szkołach podstawowych na wsi jest 6 klas i czasem mniej niż 70 uczniów. Kiedy powróci 8-klasowa podstawówka - dzieci będzie więcej, więc gdzie tu problem - ja widzę tylko plusy - dzieci o dwa lata dłużej będą się uczyć blisko domu, dodatkowo - te z małych wiosek nie będą musiały jeździć codziennie do wsi gminnej i do szkoły zbiorczej, gdzie były traktowane gorzej, niż te niby "miastowe"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu liceum? Najlepiej je sprzedać! Niech Licealiści płacą za bilety do ,,lepszych" szkół... Warto jednak pamiętać, że po zniknięciu gimnazjum, do liceum będą iść młodsi niż obecnie...ale kogo to obecnie interesuje! Najlepiej utrzymywać wiejskie szkoły...po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...