Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkop PRZYWIÓZŁ WALIZKI ZE ZŁOTEM (REPARACJE) ZA ZBOMBARDOWANY podczas WW2 LUBLIN ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzkie pany lepszego sortu. A co im tam jacyś ,,starzy ludzie'' będą psuć imprezę. Wolska marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Zamościu nie ma większych sal na takie uroczystości ??? Jak dla mnie to takie pseudo organizowanie- było-było, nieważne kto i po co uczestniczył, ale byyyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaskoczony jestem jak trudno to niektórym zrozumiec że to nie byla impreza dla nich a dla lepszego sortu czyli członków PiS których zwieziono autobusami z całego województwa aby choć raz mogli Andrzeja zobaczyć i z tej radości za PiS w przyszłym roku agitować.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa razy przeczytałam artykuł i nie znalazłam, który to były prezydent Niemiec przyjechał, a było ich chyba przynajmniej kilku. Gdyby pisało, ze obecny, to jak ktoś nie wie kto teraz jest prezydentem Niemiec to by poszukał w internecie, ale jak znależć, który były prezydent Niemiec przyjechał panie Redaktorze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...