Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnik w jednym momencie stracił 130 tys. zł. Telefon sprzedawcy milczy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2019 r. o 12:46 Powrót do artykułu
Ja rozumiem jakby miał 80 lat to już może nie ten wiek nie ta głowa ale chłop 56 lat zapłacić za coś czego nie widział nie dotknął i czegoś czego nie ma przy nim ? Gdzie tu rozum ...ja ostatnio głośniki kupowałem za 300 pln i pojechałem osobiście 60km co by kasy nie płacić w ciemno a koleś 130tys lekką reką puścił bo jakieś ogło obczaił w necie ...zero głowy na karku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zapłacenie za towar i nieotrzymanie go jest oszustwem, (...)"***Redakcjo, litości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ciemniak! Przez internet zamawia się tylko pizzę i dziwki w AT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$ciana wschodnia, szkoda was chłopy, pis was wykoňczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraki i mośkowa prasa( moderator ) znów PO nasiemu. Winien PiS - a może to szkop oszukał rolnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwne, że tutaj wygrywa PIS...ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko wina Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejsza jest kara za takie oszustwo,8 lat więzienia.Przecież przez 8 lat normalny człowiek nie zarobi takiej sumy.Dlatego warto kraść,pieniądze do banku na procent,a samemu na kilka lat do więzienia i odpoczywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga będę puszczał pasek ! ------ to wszystko przez zaniedbania ośmioletnich rządów po psl ------- Poooooszłooo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewny że to jeden z decydentów P-artii O-szustów. Bo to oni są tacy "mądrzy" Myślą że inaczej mądrych poza nimi już niema!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...