Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Tomaszowscy lekarze bez zarzutu

Utworzony przez tede, 6 września 2008 r. o 07:15 Powrót do artykułu
Trzeba było się uczyć.Nikomu nic sie nie stało.#1 letni pan mógł dziecko zawieść do dyżurującej przychodni. Leniowi nie chciało się podnieść tyłka,tylko "do pogotowia" Powinien zapłacić za bezpodstawne wezwanie i sparaliżowanie pracy pogotowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co, facet (tede) nie wytrzeźwiałeś jeszcze po dyżurze? Już sam fakt pełnienia dyżuru po pijaku powinien skutkować zakazem wykonywania zawodu. Mamy czekać jak lekarz-menel kogoś zbije! I dopiero wówczas reakcja sądu, prokuratury czy policji będzie uzasadniona. Z innej beczki, lecz kompleksy, masz poważny problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się biorą takie tępe tłumoki jak tede? Po pierwsze w nocy w takim mieście jak Tomaszów nie ma czegoś takiego jak nocne dyżury przychodni a po drugie co jeśli ten człowiek nie miał samochodu? Pewnie miał biegać po sąsiadach i prosić o podwózkę a tymczasem jego dziecko niech się dusi bo przecież pan tede nie może czuć dyskomfortu że pogotowie jest paraliżowane przez jakieś niepoważne wezwanie ,przecież to skandal aby przerywać libację lekarzom pogotowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się w głowie nie mieści, co te sądy wyprawiają, przecierz to czysta nie sprawiedliwość w biały dzień ! jak żyć w takim państwie, gdzie bezprawie żądzi, a sądy mają sobie prawo za nic ! szok ! Takie coś, to tylko w Polsce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tomaszowie zdawałem maturę,jestem lekarzem,mieszkam w innym dalekimod tomaszowa mieście.wstyd mi za tych lekarzy,wstyd mi za sąd w moim rodzinnym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie coś, to tylko w RP napisał:
to się w głowie nie mieści, co te sądy wyprawiają, przecierz to czysta nie sprawiedliwość w biały dzień ! jak żyć w takim państwie, gdzie bezprawie żądzi, a sądy mają sobie prawo za nic ! szok ! Takie coś, to tylko w Polsce !
Przecież nawet nie umiesz pisać po Polsku.To się w głowie nie mieści.Jakby zwalniać z pracy lekarzy w Tomaszowie to ciekawe kto ich zastąpiłby .Jak dotąd nikt się nie wybiera do pracy w Tomaszowie ani do szpitala ani do pogotowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tede napisał:
Trzeba było się uczyć.Nikomu nic sie nie stało.#1 letni pan mógł dziecko zawieść do dyżurującej przychodni. Leniowi nie chciało się podnieść tyłka,tylko "do pogotowia" Powinien zapłacić za bezpodstawne wezwanie i sparaliżowanie pracy pogotowia.
ZASTANAWIAM SIĘ KTO MA TAKIE MĄDRE MYŚLENIE? Mam nadzieję , że będzie sam w potrzebie będzie musiał liczyć na łaskę imprezowiczów.Samochód też może mu się kiedyś zepsuć(w najmniej odpowiednim momencie), wierzę ,że Bóg jest sprawiedliwy tylko nie rychliwyOdnośnie sparaliżowania pracy pogotowia to i tak była sparaliżowana - "lekarze" nie byli w stanie wykonywać swoich obowiązków, poza tym jak impreza to impreza.Rodzice tego dziecka z pewnością opłacają składki więc nie musieli ryzykować i transportować dziecko duszące się własnym transportem tylko zadzwonili na pogotowie i poprosili o pomoc "fachowców" Obyśmy nie musieli oczekiwać pomocy od ludzi tak mało odpowiedzialnych.Życze wszystkim zdrowia (najbardziej tym z Tomaszowa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...