Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąsiad mnie zalewa, a urzędnicy ignorują

Utworzony przez kw, 22 maja 2009 r. o 08:25 Powrót do artykułu
No cóż, jak się okazuje można również mieć kłopoty z wodą z cieknącego kranu w mieszkaniu na Starym Mieście. Tylko co to daje. Ja się zagubiłem. Kto i z której strony zalewa? Kto w końcu ma ten kran naprawić? Czy urząd, czy hydraulik? Jesli urząd to dlaczego ja w podatlkach mam za to płacić? Ale hydraulik prawdopodobnie wyjechał do Francji. Nie wiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiesz? Czy nie chcesz zrozumieć? Tak samo wymiguja się zapewne urzędnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli drogoqcy mogli wejść na prywatną działkę bez zezwolenia właściciela (tak jak opisuje to inny artykuŁ prasowy) i zniszczyć drzewo. to dlaczego administrator budynku nie może wejśc do lokalu i naprawić cieknący kran aby nie zalewało mieszkania starszej osobie. To wstyd dla wszystkich aby tak denerwować i stresować starszą osobę a jak można przeczytać - trwa to już rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...