Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sitaniec. Wypadek na drodze nr 17, bmw dachowało

Utworzony przez Pomocny, 11 marca 2013 r. o 08:40 Powrót do artykułu
Uczestników wypadku lub ich rodziny i znajomych proszę o pilny kontakt. Mój e-mail: pomoc1@vp.pl . Z góry dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW nic dodac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu bmw ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie było w żadnej miejscowości Sitaniec tylko na łące między miejscowościami Borowina Starozamojska a Chomęciska Duże, stały 2 nieoznakowane brava, niech dziennikarzyna postara się pisać zgodnie z informacją. Widziałem ten wypadek starego bmw jak każdy wie, że to jest wiejski, dresiarski i samobójczy samochód, którym poruszają się bez-mózgownice, szkoda tylko, ze kierowca przeżył... jeden z nich złamał nogę może kierowca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://i46.tinypic.com/2i7myrt.jpg http://i49.tinypic.com/350l1yr.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jestes poje***y, nie kazdy kto ma bmw jest bez mozgowcem, ma zmiazdzona kostke i kolana, ja pier... jak wku***a takie pier***enie, szkoda ci to kup sobie lepsze auto a nie napier***asz na innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi go i ciebie nie szkoda cieciu ja jezdze audi a6 b6 z wyobraznia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie było w żadnej miejscowości Sitaniec tylko na łące między miejscowościami Borowina Starozamojska a Chomęciska Duże, stały 2 nieoznakowane brava, niech dziennikarzyna postara się pisać zgodnie z informacją. Widziałem ten wypadek starego bmw jak każdy wie, że to jest wiejski, dresiarski i samobójczy samochód, którym poruszają się bez-mózgownice, szkoda tylko, ze kierowca przeżył... jeden z nich złamał nogę może kierowca...
Przeczytaj swój komentarz i postaw się w sytuacji bliskich i znajomych tego kierowcy, bezmózgowcem jesteś Ty jeśli nie znając człowieka tak o nim mówisz... Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze niektórych osób można stwierdzic ze jeszcze nie dorośli... nie znacie go wiec jakim prawem mozecie pisac coś w stylu "szkoda za kierowca przeżył" ? -,- nie wiadomo jak było naprawde dlatego sądze ze troche nie na miejscu jest takie zachowanie .. Czy ktokolwiek z was komentujacych był na miejscu wypadku w chwili zdarzenia ? nie ! No więc do czego maja byc wasze opinie ? I nie kazdy który jezdzi bmw jest wiesniakiem,dresiarzem czy ch*** wie kim...Nie rozumiem co chcecie osiągnąc przez to. Nastepnym razem radzę pomyslec zanim zaczniecie cos komentowac ... pozdro ! -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był kolega mojego kolegi ktory jest cwaniakiem i lubi szybka jazde dowiedzialam sie ze wypili 2 piwa w krasnymstawie i wracali do zmc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laska ty idiotko co to jest kolega twojego kolegi, badali ich na trzezwosc wiec jak mogli w sitancu byc trzezwi 10 min wczesniej pijac piwo deb***u:/?!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie jest szmata i sie nie umie jezdzic to tak koncza frajerzy z BMW !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukaszek niech se kupi rolki teraz ciec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwaniaków zapraszam na parking w sitancu wykarza się jakimi sa kierowcami ,a ten wypadek nie mial nic wspolnego ani z predkościa a ni z żadną brawurą więc stulcie dupy bo trzeba być ciotą konkretną żeby coś udowadniać przez internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie było w żadnej miejscowości Sitaniec tylko na łące między miejscowościami Borowina Starozamojska a Chomęciska Duże, stały 2 nieoznakowane brava, niech dziennikarzyna postara się pisać zgodnie z informacją. Widziałem ten wypadek starego bmw jak każdy wie, że to jest wiejski, dresiarski i samobójczy samochód, którym poruszają się bez-mózgownice, szkoda tylko, ze kierowca przeżył... jeden z nich złamał nogę może kierowca...
niech sie barany nie wypowiadaj bo niemaja pojecia w jakich okolicznosciach to sie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to był kolega mojego kolegi ktory jest cwaniakiem i lubi szybka jazde dowiedzialam sie ze wypili 2 piwa w krasnymstawie i wracali do zmc
Albo gosciu jestes poje***y albo glupi albo tepy ze piszesz takie durnoty, powtarzasz niestworzone historie ktore nastepny tepak wymyslil idz d okosciola i pomodl sie o mozg moze na swieta dostaniesz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...