Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spacer z trzymetrowym wężem. Interweniowała policja

Utworzony przez kasia, 20 maja 2011 r. o 12:49 Powrót do artykułu
z wezem na spacer, kurza twarz, nie wyobrazam tego sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobra trochę egzotyk nie zaszkodzi a nie tylko psy i koty pora na węże pająki aligatory skorpiony małpy tygrysy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze żyrafy...tylko kurka mógłby być niewielki problem żeby trzymać je w bloku ...choć ludzie potrafią wieść źrebaka w maluchu to i tu daliby rade....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chodziłem z żółwiem na spacer tylko wolno mi szło sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ten wąż nie połknął jakiegoś psa. Dopiero by była afera Z drugiej strony nie wiem, czy to jest do końca bezpieczne. To bydle mogłoby kogoś udusić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wężu nie trzeba sprzątać kupy...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małpy to można na każdym kroku spotkać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto Ci takich bzdur na opowiadał, że po wężu nie trzeba sprzątać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwile grozy - śmiechu warte. 3 metrowy młodziak nie był by raczej w stanie zabić dorosłego człowieka, z resztą wąż to nie predator, przemieszcza się powoli. Ale, pomimo, że jest taki spacer dla ludzi względnie bezpieczny (co innego dla węża - kupska psie, śmieci i inne syfy i bakterie) gratuluję rozumu pseudo terraryście, który wziął węża przed blok. Jak ma się dom z ogrodem, to można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...