Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk kierowców sparaliżował miasto

Utworzony przez Martadella, 31 stycznia 2008 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Dla mnie to mogą strajkować, tylko dobrze by było żeby na przyszłość chociaż uprzedzili a nie jak dzisiaj tyle osób spóźniło się do pracy i szkoły. Myślę, że tak nie powinni zrobić, bo czym ci ludzie sobie na to zasłużyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są jakieś kpiny! strajk był nielegalny, bo nikt o nim nie został poinformowany z odpowiednim wyprzedzeniem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem za tym aby strajkowali, nie tylko mzk ale wszyscy, niech bedzie ogólnonarodowa rewolucja i niech dokopią tym wszystkim politykom i samorządowcom, którzy nie szanują człowieka i ojczyzny - wzywam do rewolucji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta sprawa - ustalić, że prezydent Zamościa i jego urzędnicy zarabiają tyle co kierowca MZK czy nauczyciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co to sa jaja pracownik PSS zarabia mniej niz tysiąc i nie ma sie komu poskarżyć, ale budzetówka ma władze nie ważne czy gminna czy państwowa i zaraz rozmowy podwyżki ale to przecież to z naszych pieniążków (podatki) a co z innymi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...