Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zawsze można skorzystać z opcji za pobraniem jeśli takowa jest,wtedy mamy pewność że towar dojdzie.Ja zawsze korzystam z tej opcji i jestem zadowoliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko gdzie jest teraz Allegro? Skoro maja takich sprzedawców pozwalają na takie rzeczy to powinni mieć odpowiedzialność za to! Aby tylko kasa im się zgadzała! Czemu zamawiając z Chin mam więcej pewności że nie zostanę oszukany? Ludzie olejcie to "aledrogo" i tych złodziei. Czemu na aliexpress jest tak, żę jak nie dostaniesz towaru to zwracają pieniądze? Żaden cwaniaczek ich nie dostanie ... Mniej złodziejstwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Allegro ma opcję gwarancja zwrotu pieniędzy, w takim przypadku jaki został opisany , a oszukany można zostać zawsze nawet przez osobę która jest od lat na Allegro i ma same pozytywne opinie ,ludzie to tylko ludzie i nigdy nie wiemy co taka czy inna osoba zrobi ,długi i kłopoty z płynnością finansową mogą dopaść każdego z nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostałem oszukany na OLX na telefon komórkowy co z tego jak nie mogę odzyskać kasy na rozprawie zażądałem jeżeli oskarżony nie jest w stanie spłacić to zamienić pieniądze na odsiadkę bo i tak nie odzyskam kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opcja za pobraniem to jakaś alternatywa tylko,że czasem w paczce można znależć cegłę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Aliexpresie też oszukują kupiłem 2 akumulatory do roweru ok 1500 pln i od pół roku cisza ani kasy ani towaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należy mierzyć wszystkich jedna miarką. Wstydzę się za tych co robią takie wałki i się brzydzę takimi ludżmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem oszukany przez oszustów, jeden pochodzi z Białegostoku - Łap , drugi z Białej Podlaskiej , obydwaj sprzedawali smartfony. Mam ich konta, nr telefonów,adresy oraz całą korespondencję mailową i sms. Wszystkie dokumenty przekazałem policji. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jeśli ktoś miał z nimi do czynienia proszę o komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem również oszukany na piłę spalinową rok temu. Zgłosiłem sprawę na policję, i zakończyła się pomyślnie. Co prawda pieniędzy jeszcze nie odzyskałem, zleciłem sprawę komornikowi. Ale koleś dostał 1,5 roku w zawiasach na trzy. Namawiam wszystkich do zgłaszania takich spraw, to nic nie kosztuje tyle co złożenie zeznań. Nie trzeba później nawet do sądu jechać. A nie zgłaszając tego sprawiasz że oszuści czują się coraz bardziej bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto płaci od razu na konto ja zawsze za pobraniem płacę i widzę co mam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto płaci od razu na konto ja zawsze za pobraniem płacę i widzę co mam ?
Kurier nie może otworzyć paczki dopóki nią zapłacisz, także pobranie jest najgłupszą formą płatności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo czesto kupuję na Allegro i OLX - sprzedający zawsze okazali się solidnymi osobami. Jeden jedyny raz "napbrano" mnie pzry zakupie ksiązki - po prostu jej nie otrzymałam - ale z tym spzredawca rozprawiło się Allegro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest coś drogiego to lepiej kupować za pobraniem, parę złotych więcej ale wiesz przynajmniej że coś przyjdzie a jak nie to tracisz tylko czas i nerwy :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również zostałem oszukany zgłosiłem sprawę na allegro i nic ,kupujcie towar tylko za pobraniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kxgfkpsdmcfbpsri
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moj ziec, tez na olx zamowił laptopa do dzis go nie otrzymal a pieniadze przelał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłem oszukany na allegro. Niestety na jakąkolwiek pomoc od allegro nie można liczyć. Trzeba zgłosić przestępstwo na policję i to wszystko. Jeśli to jest mała kwota, to nie warto sobie zawracać głowy, a przestępcy z tego korzystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...