Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Syreny alarmowe wystraszyły mieszkańców Zamościa

Utworzony przez Gość, 25 września 2009 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Można też zadzwonić na telefony alarmowe np. straży pożarnej. Niektórzy mieszkańcy podczas próbnego alarmu to uczynili.
Super pomysł! Niech wszyscy dzwonią na telefony alarmowe z pytaniem co się dzieje jak tylko usłyszą jakąś syrenę albo zobaczą coś dziwnego. Na pewno łącza i dyspozytor dadzą radę i jeśli ktoś akurat będzie potrzebował pomocy to spokojnie także się dodzwoni i ją otrzyma. Proponuję, żeby pomysłodawca podał swój numer telefonu, żebyśmy wszyscy mogli do niego zadzwonić albo wysłać smsa i pogratulować tak inteligentnego pomysłu. Chciałem tylko dodać, że od ładnych kilku lat produkowane są także syreny elektroniczne (http://www.platan.pl/radio_dse.html), które oprócz wycia pozwalają na podawanie zapisanych komunikatów głosowych - jak ktoś będzie miał fantazję testować syreny to po prostu po sygnale usłyszymy zapowiedź że jest to alarm próbny i nie będzie problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te syreny wyją po kilka razy na tydzień. Nie wiem, może jakiś miłośnik tego dźwięku je obsługuje. Tyle, że jak będzie prawdziwiwe zagrożenie to wszyscy alarm oleją. Zresztą w Zamościu i tak nie ma dokąd uciekać. Zna ktoś jakiś schron np. przeciwlotniczy? Bo ja nie. O innych zagrożeniach nie chcę nawet myśleć. Myślę, że poprostu tym wyciem chcą wystraszyć ewentualny nalot. Bo wyją na całą Zamojszczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biłgoraju też wczoraj te syreny wyły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...