Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szczebrzeszyn: Burmistrz będzie się tłumaczył

Utworzony przez Gość, 5 maja 2008 r. o 17:47 Powrót do artykułu
To RIO w Lublinie to tacy sami krętacze. Gdyby stosowali prawo dot. zamówień publicznych a także dyscypliny finansów publicznych to juz dawno wielu "samorządowców" poszłoby z torbami. Atak to tylko co niektórzy wracają z t.....mi ale z kontroli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Świergoniowi wyremontowali coś w Bodaczowie, to by siedział jak mysz pod miotłą. A tak, się mści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To RIO w Lublinie to tacy sami krętacze. Gdyby stosowali prawo dot. zamówień publicznych a także dyscypliny finansów publicznych to juz dawno wielu "samorządowców" poszłoby z torbami. Atak to tylko co niektórzy wracają z t.....mi ale z kontroli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
Gdyby Świergoniowi wyremontowali coś w Bodaczowie, to by siedział jak mysz pod miotłą. A tak, się mści.
Łubu dubu tu Jarząbek.Nasz Burmistrz jest de beściask. Tylko wszyscy się go czepiajo. Oj taki biedny. A RIO i całe prawo jest do bani i już. Myślę że prokuratura przeprowadzi rzetelne śledztwo. To nie jest Pana folwark Panie Burmistrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...